Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2013. december 23.

Kategória:   Samponok

Segít a hajhullás legyőzésében. A benne lévő koffein és tri-peptid mélyen beszívódik a hajgyökérbe és serkenti a haj növekedését. Panthenollal és ápolja a fejbőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wildrose

2021. december 15.

Kellemes illatú, géles állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, nem szárítja a hajat. Különösebb hatása a hajhullásra nincs, de nem is fokozta azt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 15.

Budabestia

2021. június 9.

Ezért az árért egyszer kipróbálható, de csodát senki ne várjon azért tőle.

+ Finom illata van, alaposan tisztít, "mezei" samponként jól funkcionál

- A kívánt hatást nem igazán segítette, hajmosás közben és mosás után 1-1,5 nappal ugyanúgy hullik a hajam, mint korábban; 3 hét használat után nagyon elkezdtem korpásodni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

Ezért az árért egyszer kipróbálható, de csodát senki ne várjon azért tőle.

+ Finom illata van, alaposan tisztít, "mezei" samponként jól funkcionál

virumiru

2021. február 13.

már a 3.ik flakont használom, de igazából megszokásból maradtam ennél. egy egyszerű sampon, semmi extra hatással, jól tisztít, jól habzik, ezzel is kb 2 napig bírja a gyorsan zsírosodó hajam. a növésben sem vettem észre semmit, alapból is gyorsan nő a hajam, erre nem tudott rátenni egy lapáttal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

justagirl

2020. június 3.

Én is lány vagyok, és már minden hülye sampont kipróbáltam életemben. A balea termékeket nagyon szeretem, gondoltam adok egy próbát a samponnak is. Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg. Szaga gyorsan eltűnik, szárítás után már nem érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

PaNel95

2017. július 31.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Nem bántam meg, mert nem volt nagy beruházás, viszont ezzel befejeztem a Balea-s samponok használatát, mert nekem ugyanolyan hatása van mindnek.
A sampon állaga tetszik, könnyű, nem krémes, ezáltal jól ki lehet mosni a hajból. Nekem az illatával sincsen problémám, mert már leöblítéskor sem érződik ez a férfias illat.
Féltem férfi sampont venni azért, mert általában a férfi samponokat mindennapos használatra ajánlják. Erre nem volt ráírva németül sem, hogy mindennap használni kellene, így megvettem abban reménykedve, hogy kibírja 3 max 4 napig a hajam.
Sajnos tévedtem. Igaz csak picit, de azért észrevehetően hamarabb zsírosodott a hajam. 2 nap után már csak copfban tudtam hordani, és a negyedik napot már meg sem vártam a mosással, mert borzasztó állapotban volt a hajam. Illetve a harmadik napon elkezdett viszketni tőle a fejbőröm, ami csak nagyon gyenge minőségű samponok esetében fordult elő régebben. Már el is felejtettem, milyen a viszkető fejbőr érzése eddig a samponig!
A másik borzasztó dolog, hogy kritikán aluli a habzása. Legalábbis az én hajamon. 4 (!!!) soron kellett vele mindig hajat mosnom, mert egészen a harmadik sorig olyan volt, mintha csak úgy nedvesen, semmit rátéve dörzsölgetném a fejbőröm. 3x játszottam végig azt, hogy szórakoztam a 4 rétegnyi mosással, majd inkább vettem egy normális sampont, és ezt úgy használtam el, hogy először a másik samponnal megmostam a hajam, ezzel pedig a második soron mostam meg.
Nekem ez a sampon nagyon nem érte meg. Lehet, hogy aki mindennap vagy minden másnap mossa, annak beválik, de 2 napot mindenki haja kibír még tusfürdővel való hajmosással is.... Egyedül azért nem pontozom le egy csillagra, mert nem kellett rá sokat költeni, és nem gubancolta össze a hajamat, valamint nem tette sprőddé, szállóvá. Szóval nem rontott semmit a hajam állapotán. Egyszer kipróbálós sampon.
És ha már hajhullás elleni sampon, akkor én maradok a Yves Rochernél! Az valóban bevált nálam, nem zsírosított hamarabb, és látható eredménye volt, valamint árban is nagyon jó, mert 1000 forintba kerül a 300 ml.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

szfrances19

2017. május 7.

Miután elhasználtam egy üveg Alpecin sampont, olcsóbb alternatívát kerestem, mert elég gyorsan elfogyott, és nem valami olcsó. Ennek a hatása nem olyan látványos, mint az Alpeciné, de az ára pénztárcabarátabb, így ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Wonka

2017. január 31.

Sűrű lesz tőle a hajam, és nem hullik.
Ár-érték arányban verhetetlen

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 31.

Sűrű lesz tőle a hajam, és nem hullik.
Ár-érték arányban verhetetlen

oliviag

2017. január 12.

itteni véleményekre alapozva, nő létemre én is megvettem! az illata nagyon tetszik, nagyon hasonlít az alpecin illatára. közel olyan jó hatása van mint az alpecinnek, sőt talán egyszinten vannak nálam. friss a hajam, dús, hetente egyszer mosok hajat, egyáltalán nem zsírosít. :)
hajnövesztő hatását még nem tapasztaltam, de eddig csak párszor használtam, később update-elek!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Ingrido

2016. október 29.

Én nagyon szeretem. Jól tisztít, dús, élettel teli lesz tőle a hajam. Régóta ezt használom, pihenés képpen lehet, váltok másra, de ehhez visszatérek, mert ez a termék számomra pont az ideális sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 29.

bugosgizi

2015. november 3.

Egy barátnőm adta hogy neki sokat segített hátha nekem is. Első alkalommal nem sok dolog váltott. A 3. használat után a hajam nagyon szép és kellemes érzetűvé vált. Sokkal életteltelibb és egészséges hatást kelt. Megéri használni. Annak ellenére hogy férfi sampon...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.