Balea

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A ránctalanító kezelés hatékony az arc, szem és száj ráncainak feltöltésében. A magas koncentráltságú összetétel Fekete nadálytő gyökér őssejt-kivonattal csökkenti a ráncok mélységét, és támogatja a bőr természetes megújulását. Az E-vitamin védi a bőrt a szabadgyökök káros hatásaitól és támogatja regenerációs képességét. A bőr rugalmassága növekszik, feszessége javul.

csaktom

2016. augusztus 5.

akartam szeretni, de a szilikon miatt nem tudom, nem tűri a bőröm. kár, mert a fekete nadálytő őssejt-kivonattal más termékben még nem találkoztam, és ígéretesnek tűnt. azért hegkezelésre elhasználom. lepontozni emiatt nem akarom, mert egyéni érzékenységnek veszem a szilikon- és ásványolaj érzékenységemet, ah elnézem itt a krémmánián, mások egész jól elvannak a szilikonos krémekkel és alapozókkal, nem pedig üvöltenek, h ez elviselhetetlen

(kár, h a hatóanyaghoz készített leírásom két hónap alatt sem bírt átesni az ellenőrzésen)

szerk: időközben találtam a helia-d professionalban is egy férfi arckrémet fekete nadálytő őssejt-kivonattal, remélhetően szilikonok nélkül, 50 ml-re átszámolva éppen csak kicsit drágábban, már tervbe vettem, h azt is kipróbálom. a hatóanyag leírásom több, mint négy hónap után sem bírt élesedni, igazából már feladtam, h ezen a weboldalon paula begoun kisasszony magánvéleményén kívül más hatóanyag-leírások is megjelenhetnek, nem is fárasztom már magam azzal, h beirkáljak ilyeneket

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Isomalt, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

A fekete nadálytő gyökerének őssejt-kivonata. A gyártó által megadott információ szerint visszaállítja az epidermális őssejtek regeneratív képességét és segíti az epidermális őssejteket a vastagabb és magasabb hialuronsav-tartalmú epidermisz létrehozásában.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.