Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. február 17.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Balea Men borotvagélt az érzékeny férfi arcbőr számára fejlesztették ki. Gyengéden a bőrbe masszírozva a gél felhabosodik és felpuhítja a szakállat, így alapos borotválást tesz lehetővé. Felfrissíti, hidratálja és megnyugtatja a bőrt. Aloe verával.

Shauna

2017. szeptember 30.

Páromnak vettem, de végül én kezdtem el használni lábborotváláshoz... :D
Kevés kell belőle, nagy habot csinál és az érzékeny bőrömmel is jól ki jön.
Mivel legtöbbször epilálok, így ritkán használom, szóval sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Páromnak vettem, de végül én kezdtem el használni lábborotváláshoz... :D
Kevés kell belőle, nagy habot csinál és az érzékeny bőrömmel is jól ki jön.
Mivel legtöbbször epilálok, így ritkán használom, szóval sokáig elég.

bugosgizi

2015. június 6.

Mikor össze költöztünk párom hozta magával többek között ezt a kis holmiját is. Nagyon érzékeny a szakállával és az arcbőrével kapcsolatban így nehéz neki megfelelő terméket találni. Ezzel aránylag ki van békülve de mivel neki mindben van hiba és nem fejt ki nagy litániákat a témáról ezért gondoltam én kipróbálom a lábamon.
Piszok kemény hab képződik és minimális elég belőle. Más ilyen tesztnél 3 x ennyit kell használjak a termékből. Szóval már rutinból többet nyomtam és hát csucsogott a lábam a habtól de ez saját hülyeség volt. :D
Az illata nem rossz. Nincs az a büdös tömény nemes egyszerűséggel megfogalmazva kan szag tőle. :D Szépen puhítja a bőrt. Utána nem kellett testápolót használnom a lábamra. Én erre a termékre úgy gondolom megajánlom az öt csillagot. Mert ugyan párom ebben a termékben se találta meg álmai borotvahabját de azért a 90%-át valahogy mégis elhasználta. :D Jó látni hogy néhány termék azt produkálja amit ígérnek a csomagoláson. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

WGR

2014. július 8.

Páromnak vettem. Nem túl érzékeny a bőre, de biztos, ami biztos alapon mindig érzékeny bőrre valót veszek neki. Árban, minőségben nagyon jó! Előtte Gillette volt, de már csak ezt veszem Neki.
( + magamnak is a női változatát :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

( + magamnak is a női változatát :) )

Dana1983

2014. május 19.

A barátomnak vettem, szereti. Kevés kell belőle, kemény habja lesz, jó az illata, könnyen siklik rajta a borotva, nem szárít. Az összetevői viszont lehetnének jobbak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 19.

deagle13

2014. május 7.

Az érzékeny bőrömre vettem, borotválkozás után piros foltos volt az arcom mindig és néha ki is pattogzott a nyakam. Ettől úgy érzem még after shave sem kell, borotválkozás után olyan, mintha nem is borotválkoztam volna, egyáltalán nem bántja az arcom. Sokáig elég, mert kevés kell belőle. Eddig gillette-t használtam, de áttérek erre. Az összetevői nem érdekelnek, az viszont igen, hogy maximálisan teszi a dolgát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

galliba87

2014. május 4.

Magamnak vettem (lányként), mert olcsóbb, mint a női borotvahabok. Beválik, bár én még mindig a borotvagélben hiszek, csak hát drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Beleza

2014. január 31.

Én is lány létemre ezt használom!:) meg a párom is, tehát közösen!így nem kell (ha utazunk) összevissza vinni mindenfélét, mert ő eddig Nivea men Q10-es borotvagélt használt.Mondanom sem kell ez jobb, olcsób, kevésbé irritáló, illata is szolid. most nem is jut eszembe mennyibe kerül, talán 600-700 ft, nem 1190 mint a Nivea...abszolút ajánlom, mert abszolút megéri

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

eozeen

2013. november 24.

Lány létemre én is ezt használom, mert sűrű, könnyen eloszlatható, nagyon kevés is elég belőle, nem szárít, az illata sem túl férfias, de nem is marad meg. Az áráról nem is beszélve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.

katacita

2013. május 10.

Nagyon szuper borotvazselé, sokkal jobb, mint bármelyik, nőknek kifejlesztett. A Baleás csajosnál is jobban tetszik. Most épp egy Avonossal küzdök, igazi felüdülés volt utána egy olyat használni, amin csak úgy siklik a penge :) Nem is kell sok belőle, nagyon jól habzik, és puhítja a bőrt. Tuti ezt a verziót veszem legközelebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

Pixie83.

2012. június 25.

Érzékeny a bőröm, de ez nagyon bevált. Tényleg sensitive. Nagyon kevés kell belőle, a gél állagának köszönhetően. Egyszerűen nagyszerű. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Propylene Glycol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.