Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Audi, Módosítva: 2019. április 8.

Kategória:   Dezodorok

Golyós dezodor érzékeny bőrre 24 órás hatékonysággal, alkohol és alumínium nélkül. Borotválkozás után is használható.

Zizi99

2018. november 6.

Páromnak vettük, ára jó és örültünk, hogy alumentes, de kb ennyi is. Amikor használta, teljesen meg kellett szárítania a hónallját, miuán felkente, mert ha nem, akkor olyan büdi lett délutánra, mintha árkot ásott volna a tűző napon. Amikor nagyon ráért szárítgatni, akkor használta, de soha többet nem vesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Adalbrecht

2017. március 10.

Nekem is hasonló a véleményem, mint a korábbi hozzászólónak. Először megörültem, hogy jó áron lehet alumínium mentes dezodort kapni, aminek az illata is kellemes. Elkezdtem, használni, és kezdetben elégedett is voltam vele. Aztán egy idő után, egyre kevésbé hatott. Délutánra, estére már izzadságszagot lehetett érezni. Szóval nem igazán tudom ajánlani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 10.

Zaynab

2016. szeptember 17.

Nem használ most már. Még egész meleg van mostanában, de már nem annyira mint nyáron. Az első deo végénél tartok most.
Hozzászokott a testem vagy a bőröm - nem tudom -, de már büdös vagyok tőle.
Nem sokkal az alkalmazása után már érzem magamon az izzadságszagot, ami korábban nem volt ennyire feltűnő, és/vagy csak este éreztem magamon kicsit.
Most viszont már rosszul érzem magam.
Hiába kenem magamra, pár perc múlva nedves a hónom alja és én magamon szagolom a büdösséget (akkor más ember mennyire érezheti aki mellettem áll??).
Mivel eleinte tetszett és akciós is volt így később vettem még egy példányt, de nem tudom azt elhasználom-e ezek után, mivel most már konkrétan használhatatlan a számomra a termék, pedig csak itthon vagyok a lakásban.
Két pontot is csak azért adok, mert az illatanyagot leszámítva végül is nincs olyan rossz INCI-je, de én hanyagolom ezt a deo-t mostantól.

(Megjegyzés: egy like-os volt a kommentem amikor még nem írtam meg az update-et)

- - - -

2016. aug. 12:

Elkezdtem használni (bár még van a parfümmentes Alterra deoban is).
Tipikus "pasi deo" illata van.
Azért vettem, mert azt hallottam, hogy a férfi deo tovább tart, mint a női és a személyes tapasztalatom az, hogy ez valóban így van, de a 24 óra persze nem igaz.
Egész sokáig megmarad az illata (jobb lenne egy tényleg illatmentes férfi deo) és nem érzem az izzadságom szagát, szóval tényleg arra van, ami rá van írva.
Tisztának érzem magam a használata mellett.
Könnyű kezelni és a golyó is kellően nedves, nem mozog, nem csorog túl, nem száradós.
Kettőt vettem két különböző DM-látogatás alkalmával.
Tetszik.
Az a tervem, hogy ezt használom majd főleg, néha az Alterra parfümmentessel váltogatva.
Egyébként szeretem használni, csak a parfüm... (valamiért eleinte azt hittem, hogy ez illatmentes, de rájöttem, hogy van a Balea Med és az Ultra Med és csak ez utóbbi az illatmentes).
Másoknak is ajánlom, mert tényleg nem tapasztaltam izzadságszagot magamon, bár nem kondiztam, nem futottam, szóval nem voltam terhelés alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Hozzászokott a testem vagy a bőröm - nem tudom -, de már büdös vagyok tőle.
Most viszont már rosszul érzem magam.

- - - -

2016. aug. 12:

Elkezdtem használni (bár még van a parfümmentes Alterra deoban is).
Tipikus "pasi deo" illata van.
Tisztának érzem magam a használata mellett.
Kettőt vettem két különböző DM-látogatás alkalmával.
Tetszik.