Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító hab amely szárítás nélkül tisztítja a bőrt, aloe verával és panthenollal.

Nem tartalmaz parfümöt, színezéket.

Vegán

edit1015

2021. július 13.

Olajos lemosás után használtam, tökéletesen tisztít, szépek az összetevői, illatmentes, csak sajnos mostanában nem láttam a dm polcain, visszatértem a gél verziójához (annak kevésbé szeretem az "illatát"), hatásában ugyanazt tudja a 2 termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 13.

szabolaura

2021. július 13.

Akkor vettem meg, amikor sehol sem lehetett Balea Med Ultrasensitive Waschgelt kapni, és ugyanolyan tökéletesen teszi a dolgát ez a lemosó is. :) Dupla lemosásnál ő nekem jelenleg a második lépés. Teljes mértékben meg vagyok elégedve vele, és az ára is baráti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

rberta

2021. június 7.

Normál, vízhiányos, pigment foltos bőröm van. Dupla tisztítás második lépéseként vettem (oljos lemosás után), mivel a Balea med lemosóról eléggé megoszlanak a véleméynek. Illata nincs, szuperül tisztít ééés a férjem is hajlandó használni :) nem csikorog az arcom utána, nem irritál. Egyszerű de nagyszerű lemosó, lesz belőle a telken is. Nagyon megéri az árát, biztosan ja veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

drozsi

2021. május 29.

Ferfi? Hat meg illatanyag sincs benne, amiert ferfi lehetne.. parommal kozosen hasznaljuk, imadjuk. Kerdeztem mit gondol rola: “ ilyen szipi szupi hidratalos arclemosot meg nem hasznalt” xD persze nem nagyon vette komolyan a kerdest, mar szegenykem unhatja a borapolast.
En pedig a dupla lemosas utan hasznalom, nagyon szeretem jobb mint a Géles, kimeletesebb
2-3D muszempillamat is ezzel tisztitom, birjak a pillak nem potyognak es a szememet se csipi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

Enca

2021. május 10.

Ha nincs a női, akkor én is ezt használom. Nagyon szeretem. Rengetegszer újravettem már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

Seras

2021. április 27.

Ár/ érték arányban nagyon kedvező. Szépen tisztít a fényvédőt is szépen eltávolítja, egyetlen hátránya hogy gyorsan fogy. Minimálisan szárít ,de nem lesz csikorgós a végeredmény ,egy könnyed hidratáló ellensúlyozza a megbontott bőrfelszínt. Újra vevős, de szerintem váltogatni fogom más termékkel, hogy kompenzáljam azt a kis szárító hatását, főleg ,hogy eddig napi 2* használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

izabella73

2021. április 13.

Nem rég óta használom, eddig tetszik. Egyetlen bajom vele hogy kicsit szárította a bőröm. Lehet hogy hosszabb távon ez megszűnik, egyébként szépen tisztít, jol habzik, összetevői is rendben vannak. Ár /érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 13.

Christina

2021. április 12.

Szuper lemosó! Este második lemosóként használom, reggel csak magában. Már többször újravettem. Maximálisan ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 12.

Voros

2021. április 12.

Második tisztítónak vettem. A kombinált bőrömet nem húzza, kellemesen habosodik, jól lehozza az olajat és lassan fogy. Abszolút pénztárcabarát és újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

vikofrivia

2020. november 25.

Reggeli lemosónak használom, és nagyon imádom. Este én akkor is double cleansingelek, ha nem volt rajtam smink és csak otthon voltam, mivel SPF50 fényvédőt használok Differin mellett, szóval második lemosóként kipróbáltam, nem volt rossz, de inkább maradok a márka Med lemosójánál este. Újra fogom venni, a reggeli diszkógömböt maradéktalanul leszedi, de cseppet sem húzódik a bőröm utána, és ez a legfontosabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol