Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Pantenolt, glicerint és varázsmogyorót tartalmaz; illatmentes.

Ár: 700, csere is erdekel alkoholmentes tonikra , Eladó: Bogyo96
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Kézpénz vagy utalás, postázom is ha kell.

Elphlane

2020. június 15.

Nem jött be, egyáltalán!
Kezdjük azzal, hogy nem szedi le szépen a sminket, dörzsölni kell.
Irritálja a szemem, hiába vigyázok... csak le kell mossam, ha ott is van smink.
Zsíros lesz tőle a bőröm és kipattog, ha ezt használom.
Végül pedig borzasztó az illata, ami tényleg csak hab a tortán, hisz semminek nem felel meg, amit csinálnia kéne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Nem jött be, egyáltalán!
Kezdjük azzal, hogy nem szedi le szépen a sminket, dörzsölni kell.
Irritálja a szemem, hiába vigyázok... csak le kell mossam, ha ott is van smink.
Zsíros lesz tőle a bőröm és kipattog, ha ezt használom.

Queen16

2020. június 3.

Az illata borzalmas, nem is tudom mihez hasonlitani, a rozsaszint is probaltam, sminket nem szedi le maradéktalanul, a fél flakont ki óntheted se hozza le teljesen szempilla spiral makacsabb sminket,rossz utoerzetet hagy a bórön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

CintiaKalman

2020. május 30.

Mindössze pár hét használat után tökéletesen sikerült tönkretennie a bőrömet, amit sajnos azóta sem sikerült még rendbe hoznom. Egy hónap múlva leszek 24, és állíthatom, SOSEM volt még ilyen elkeserítően csúnya a bőröm! Túl későn jöttem rá, hogy ez okozza az egyre nagyobb és fájdalmasabb, gyulladt pattanásokat, illetve a kismillió mitesszert mindenhol az arcomon.
A szememet csípte, és többször is enyhén bedagadt reggelre a használata után.
Mindenkit óva intenék ettől a terméktől! Ha frissen vásároltad, esetleg úgy kaptad, ám még nem próbáltad ki, könyörgöm, inkább ne is kísérletezz vele, hajítsd egyenest a kukába! Inkább legyen pénzkidobás, minthogy tönkretedd a bőröd, és utána több tízezreket költs el arra, hogy hosszú idő múlván visszakapd a bőröd eredeti állapotát és az elvesztett önbizalmadat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

A szememet csípte, és többször is enyhén bedagadt reggelre a használata után.

kisszandi

2020. április 23.

Legalább 2x újravettem. Ár-érték arányban tökéletesen megéri. De szárít, nagyon sokat kell használni belőle hogy tökéletesen eltávolítsa a sminket. Csípte a szemem is. Így a maradákot már az alapozó ecsetem tisztítására használtam csak. Áttértem a Nivea Micellás vízére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

almakrem

2020. április 23.

Nagyon szeretem a Balea termékeket, ezért vettem meg, ideig óráig működött is, de sajnos utána annyira száraz és irritált lett tőle a bőröm, pedig egyik összetevőre sem vagyok allergiás, így nem sikerült elfogyasztani. Nagy mennyiségű hidratáló kell utána, hogy ne legyen kellemetlen feszülő bőrérzet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

spiceginger

2020. március 12.

Az ára miatt gondoltam kipróbálom. Nagy kiszerelés egész jó áron, de a hatása nem a legjobb.
Legnagyobb negatívuma, hogy nem szedi le 100%-osan a szemsminket. Tusolás után mindíg ott marad egy kis fekete rész az alsó pilláimnál, amit újra át kell vele törölni..a másik dolog ami miatt nem igazán jött be, hogy az illata a körömlakk lemosóhoz hasonlít kicsit. Néha, mikor már elkezdtem vele leszedni a sminket megijedek, hogy véletlenül nem azt tettem-e a vattakorongra. :-DDDD
Nem fogok újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 12.

Nem fogok újra venni.

Ashmatiii

2020. március 3.

Azert valasztottam ezt,mert jobb volt az osszetevo listaja mint a loreal-enak
Hat nem jott be
Neha csip,neha ragad,neha olyan fura ugy ahogy van
Pedig kedvelem a baleas cuccokat
Ez nem lett kedvenc

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

Azert valasztottam ezt,mert jobb volt az osszetevo listaja mint a loreal-enak
Hat nem jott be
Neha csip,neha ragad,neha olyan fura ugy ahogy van
Pedig kedvelem a baleas cuccokat
Ez nem lett kedvenc

szavaizs

2020. február 24.

A pillásom ajánlotta, hogy micellás vízzel tísztítsam a szempillám töveit. Előtte még sosem vettem micellás vizet. Gondoltam, hogy erre a célra elég lesz egy olcsóbb termék, így esett erre a valasztásom. Ha már megvettem, akkor elkezdtem használni az arcomra is reggel és este. Az én zsíros bőrömre jó hatással van, szépen tisztítja, azért egy hidratálókrém nem árt mellé ebben a szeles időben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

neakardtudnihogyki

2020. február 10.

Tobbszori probalkozas utan allithatom hogy o volt a bunos a borom szarazsagat illetoen......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

Stargazer

2020. február 2.

Kipróbáltam már néhány fajta micellás vizet, de eddig ez vált be a legjobban. Jól leszedi a sminket, tisztítja az bőrt, nem csíp. Bár azt írja a csomagolás, hogy nem kell vízzel lemosni, én azt azt olvastam egy bőrápoló oldalon, hogy a micellás vizet érdemes mindig lemosni, mert különben olyan dolgokat is eltávolít a bőrről, amit nem kellene. Mióta így használom jobb érzete van utána az arcomnak. Ár-érték arányban is nagyon jó, ez elég nagy kiszerelés, nem kell belőle rengeteget használni, így sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!