Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Pantenolt, glicerint és varázsmogyorót tartalmaz; illatmentes.

KittiTailor

2022. február 8.

Lassan elfogy az üveg tartalma, pozitívum, hogy nagyon sokáig elég volt, valamint nem csípte a szemem és eltávolította a sminket. (Ez utóbbi nálam nem nagy művészet, mert kevés sminket használok és az sem vízálló.) Kevésbé pozitív, hogy használat után valahogy nem volt meg a “tiszta az arcom” érzés, sőt kicsit húzódott is a bőröm, kívánta a hidratálót. Pattanást, egyéb kellemetlenséget (az enyhe szárításon kívül) nem okozott. Bajban vagyok a csillagokkal, mert a csodaszertől baromi messze van, de ennél sokkal rosszabb micellás vízzel is találkoztam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 8.

RachelZ

2021. június 8.

Ez egy ragacsos borzalom, sminklemosás nuku.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

Ez egy ragacsos borzalom, sminklemosás nuku.

f_fancsu

2021. április 23.

Kipróbálás szintjén vettem. Sokáig kitartott egy üveg, de nekem nem nagyon jött be vízálló sminkek miatt. Nehezen vitte le őket, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

ksariable

2021. március 27.

Elhasználtam egy üveggel, tette a dolgát de nem fogom újravenni, nagyon csípte a szememet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

panninko

2021. március 17.

Egész jó (lenne). Nagyon furcsán habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Egész jó (lenne). Nagyon furcsán habzik.

Emesee

2021. február 26.

Még régebben használtam, de nem igazán voltam oda érte. Nehezen szedte le a sminket és a szememet nagyon csípte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

Alexandra19

2020. október 30.

Már évek óta ezt használom, és nagyon szeretem. Az ára szuper, illatmentes, és a kiszerelése is jó. Én a szemsminkemet szoktam vele lemosni, mindent nagyon jól eltávolít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

AnnChemical

2020. október 21.

Nekem nagyon bevált. Több mint 3 hónapja használom, tökéletesen eltávolítja a sminkem (hozzá kell tenni, hogy szolid sminkelő vagyok), és nem hagy zsíros érzetet maga után, mint sok más micellás víz.
Ár-érték arányban megfelelő. Kicsit viszont utána száraznak érzem a bőröm, emiatt arctisztító tejjel is át szoktam mosni az arcom. Ez a két dolog kombinálva nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Zood

2020. szeptember 21.

Tulajdonképpen teszi a dolgát, azért kap 4 csillagot mert többet kell belőle használni kint pl egy márkásabb micellásnál. Tehát így mondjuk ár érték arányban pont jó 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Dorka92

2020. augusztus 13.

Borzalmas, a sminket még dörzsöléssel sem hozza le teljesen, és a szememet őrülten csípte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Vizes oldat, melyet amelyet gőz-desztillációval nyernek ki a nagylevelű csodamogyoró leveleiből. A növény többi részéhez képest viszonylag kevés biológiailag aktív összetevőt (tannint, katechint és galluszsavat) tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont szárító, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.