Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Pantenolt, glicerint és varázsmogyorót tartalmaz; illatmentes.

Ár: 700, csere is erdekel alkoholmentes tonikra , Eladó: Bogyo96
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Kézpénz vagy utalás, postázom is ha kell.
Andi07

2019. augusztus 30.

Nem tudta igazán leszedni a sminkem, pandaszemeket is csinált. Illetve ragacsos érzetet hagyott az arcomon. Ha a szemembe került akkor csípett is. A húgomnak adtam. Valószínűleg nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Babsszi

2019. július 30.

Nem estem tőle hasra, de nem rossz. Nekem nem irritálja se a bőröm se a szemem, a sminket egész jól leszedi, de azért el kell használni 2-3 vattakorongot. Az illata kicsit körömlakk lemosóra emlékeztet, első alkalommal majdnem szívrohamot kaptam hogy acetonnal dörzsölöm a szememet :D Én nem tapasztaltam sse habzást se ragacsos arcbőrt utána. Összességében és ár-érték arányban nem rossz, de azért bőven jobbak is találhatók a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Talus

2019. július 5.

Nem is tudom...Pénzkidobás...Kipróbáltam a Nivea helyett,gondoltam hátha..már bánom...
Nem is szedi le rendesen a sminket,ezen kívűl ha véletlenül szembe kerül csíp,aztán meg habzik is és ragad ja meg még szárít is...igen,azt hiszem "csak" ennyi próblémája van....Szóval nem nyert.Soha többet kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Vivus94

2019. május 31.

Életem első micellás vize volt ez, és pont ezért nem is értettem miért van oda mindenki a micellás vízért. Mi ez a hype körülötte. Csípte, égette a bőrömet, habosodott, ha szembe került az volt a világvége. Ennek ellenére a smink maradványait szinte egyáltalán nem szedte le, pedig nem viselek sokat. Majd mikor nemrégiben beszereztem egy másik márka micellás vizét jöttem rá, hogy ezzel a termékkel volt a probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Kerekesandy

2019. május 30.

A közelemben levő gyógyszertárban épp akkor nem volt Bioderma micellás víz, amikor kellett volna, én meg este nem akartam e nélkül hagyni a bőröm, úgy hogy e mellett döntöttem (gondoltam ha nem jön be legalább ne dobjak ki az ablakon több ezret)...azóta is ezt használom. Szépen tisztít, nem szárít, nem csípja a szemem. Az arcbőröm nagyon szereti. És mióta többet tudok a micellás víz előállításáról és annak költségéről nem is vagyok hajlandó ennél többet fizetni érte :) csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

palmiii

2019. május 4.

Sminket csak többszöri áttörlésre szedi le. Ha szembe kerül nagyon csíp. Ha túl sok van a vattán habzik. Használat után le kellett mosnom, mert ragacsos réteget hagyott a bőrömön és még így is pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

Charlotte

2019. május 2.

Szörnyű... a szaga kellemetlen, ha véletlenül picit is belemegy a szemembe, akkor rettenetesen csíp... az pedig, hogy ettől rügyeztem-e ki passz... a Nivea bár drágább, de jobb - nekem legalábbis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Bbbianca

2019. április 20.

Kipróbáltam de el sem használtam.
Nagyon pattanásos lett tőle a bőröm.
Az alkoholos szagáért sem voltam oda.
Sminklemosónak jó ezért kap 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Kipróbáltam de el sem használtam.
Nagyon pattanásos lett tőle a bőröm.
Az alkoholos szagáért sem voltam oda.
Sminklemosónak jó ezért kap 2 csillagot.

bernatd

Korcsoport: < 18
2019. április 18.

Talán a víztől egy fokkal erősebb, elég nyogvenyelosen távolítja el a szemsminket, hosszas dorzsoles árán. Reggeli attorlesre jó, de nem a legjobb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 18.

Bettiiyy

2019. április 15.

Smink lemosásra nekem tökéletes, de a rózsaszín kupakos mintha jobb lett volna nekem. De ezt is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!