Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anastasia, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2015. november 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A micellás víz három terméket ötvöz: arctisztító, sminklemosó és arctonik. Gyengéden távolítja el a sminket és a felesleges faggyút. Tisztítja, táplálja és védi a kiszáradástól a bőrt. Nem szükséges dörzsölni vagy vízzel lemosni.

Pantenolt, glicerint és varázsmogyorót tartalmaz; illatmentes.

f_fancsu

2021. április 23.

Kipróbálás szintjén vettem. Sokáig kitartott egy üveg, de nekem nem nagyon jött be vízálló sminkek miatt. Nehezen vitte le őket, így nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

ksariable

2021. március 27.

Elhasználtam egy üveggel, tette a dolgát de nem fogom újravenni, nagyon csípte a szememet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 27.

panninko

2021. március 17.

Egész jó (lenne). Nagyon furcsán habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Egész jó (lenne). Nagyon furcsán habzik.

Emesee

2021. február 26.

Még régebben használtam, de nem igazán voltam oda érte. Nehezen szedte le a sminket és a szememet nagyon csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 26.

Alexandra19

2020. október 30.

Már évek óta ezt használom, és nagyon szeretem. Az ára szuper, illatmentes, és a kiszerelése is jó. Én a szemsminkemet szoktam vele lemosni, mindent nagyon jól eltávolít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

AnnChemical

2020. október 21.

Nekem nagyon bevált. Több mint 3 hónapja használom, tökéletesen eltávolítja a sminkem (hozzá kell tenni, hogy szolid sminkelő vagyok), és nem hagy zsíros érzetet maga után, mint sok más micellás víz.
Ár-érték arányban megfelelő. Kicsit viszont utána száraznak érzem a bőröm, emiatt arctisztító tejjel is át szoktam mosni az arcom. Ez a két dolog kombinálva nekem tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Zood

2020. szeptember 21.

Tulajdonképpen teszi a dolgát, azért kap 4 csillagot mert többet kell belőle használni kint pl egy márkásabb micellásnál. Tehát így mondjuk ár érték arányban pont jó 😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

Dorka92

2020. augusztus 13.

Borzalmas, a sminket még dörzsöléssel sem hozza le teljesen, és a szememet őrülten csípte!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Elphlane

2020. június 15.

Nem jött be, egyáltalán!
Kezdjük azzal, hogy nem szedi le szépen a sminket, dörzsölni kell.
Irritálja a szemem, hiába vigyázok... csak le kell mossam, ha ott is van smink.
Zsíros lesz tőle a bőröm és kipattog, ha ezt használom.
Végül pedig borzasztó az illata, ami tényleg csak hab a tortán, hisz semminek nem felel meg, amit csinálnia kéne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Nem jött be, egyáltalán!
Kezdjük azzal, hogy nem szedi le szépen a sminket, dörzsölni kell.
Irritálja a szemem, hiába vigyázok... csak le kell mossam, ha ott is van smink.
Zsíros lesz tőle a bőröm és kipattog, ha ezt használom.

Queen16

2020. június 3.

Az illata borzalmas, nem is tudom mihez hasonlitani, a rozsaszint is probaltam, sminket nem szedi le maradéktalanul, a fél flakont ki óntheted se hozza le teljesen szempilla spiral makacsabb sminket,rossz utoerzetet hagy a bórön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!