Balea

Ár:   350 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. szeptember 9.

Kategória:   Szappanok

Cseresznye és cseresznyevirág illattal

Mona29

2017. december 1.

Kellemes az illata, jól habzik, nem szárít. Ennyi pénzért nekünk tökéletes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 1.

Babooca

2017. január 27.

Szerintem is nagyon kellemesen,nem fojtogatóan gyümölcs illatú. A dolgát jól végezte,kicsit szárít csak. Szerettem,de nem vettem újra, mert mire elfogy már jön is a következő limitált kiadás a polcokra,amik szintén jó minőségűek,csak illatban térnek el egymástól. Van választék szerencsere. Illat szempontjaból ez a jobbak közé sorolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

krémparádé

2016. szeptember 30.

A legeslegjobb illatú folyékony szappan, amit valaha vettem. Nyálfakasztóan könnyed, légies, gyümölcsös, szinte meghatódtam, mikor elfogyott. Semmi panaszom rá, ritka az ilyen telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Reese

2016. szeptember 17.

Rohadtul szárított. Tömény az illata. Eleinte tetszett, de besokalltam tőle nagyon hamar. Egynek elment.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

MsKors

2016. július 12.

Nagyon szeretem az illatát és ahhoz képest, hogy "lányos" illat, a párom sem vágott ki vele otthonról, neki is tetszik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

csikosmatyas

2016. június 17.

Akciósan találtam rá. Az illata nagyon tetszik. Az is pozitív szamomra most nyáron, hogy nem túlságosan tömény krémes inkább frissíti a bőrt, ha kell inkább kézkrémezrk utána.
Ahhoz kepest hogy mennyire olcsó kifejezetten jónak tartom. A külleme is csini.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 17.

Ahhoz kepest hogy mennyire olcsó kifejezetten jónak tartom. A külleme is csini.

Via84

2016. június 9.

Imádni való illata van! :) Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 9.

Imádni való illata van! :) Szeretem!

barbyka01

2016. május 5.

Nagyon finom az illata, igazi tavaszias. Jól habzik, krémes, szokásos Balea szappan :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

kalmaniki

2016. január 2.

Imádnivaló cseresznye illata van, jókedvem lesz tőle,amikor kèzmosás közben megèrzem. Jól tisztít, gyönyörű a csomagolása, kiadós mennyisèg, olcsó. Egyik kedvenc szappanom a Baleától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

Ancsuk

2015. november 13.

Isteni finom cseresznye illatú, jól habzik, mellé nyúltam mert ezelőtt egy Isanásat vásároltam ami nem is habzotz, szárítota a kezem ezáltam az ekcèmám is előjött. De ennél nem iritál semmi szép az új csomagolása is, imàdom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Lactic Acid, Sorbitol, Sodium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid