Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: Christi, Módosítva: 2016. május 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Anyezz

2017. október 30.

Ha többe kerülne, nem venném meg, viszont ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Ha többe kerülne, nem venném meg, viszont ár-érték arányban verhetetlen.

prinszepsz

2016. december 2.

Több mint egy hete használom, szuper termék! Rendesen teszi a dolgát. Egyelőre kellemes érzetet kelt lemosás után, bár hozzáteszem én utána használok hidratálót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Ivett93

2016. április 29.

Végre találtam egy olyan arclemosót, ami tisztítás után nem húzza és szárítja a bőröm. Már egy hónapja használom és nagyon bevált. Az illata nem tolakodó, megfelelően tisztít. Kevés is elég belőle, mert jól habzik. Nem utolsó szempont a kedvező ára sem.

Update: Egy idő után elkezdte szárítani a bőrömet és használat után húzódó érzetet keltett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 29.

Vanília&Fahéj

2016. március 13.

Még csak pár napja használom, de eddig nagyon elégedett vagyok. Megadja azt a tiszta, friss érzést, amit arctisztítás után (el)várok egy ilyen terméktől. A bőröm is mintha szebb lenne, de ez majd hosszabb távon derül ki. Az ára bőven megéri, egyedül az illata az, ami nekem annyira nem jön be, de ez érdekel a legkevésbé :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

bree

2016. március 10.

Tökéletesen tudja, amit egy arclemosónak tudnia kell. Egy borsónyi elég belőle, tisztít, frissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

goodforyou

2016. február 27.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, nem vettem észre különösebb változást :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

Orsi898

2016. február 6.

Évek óta használom és nagyon elégedett vagyok. Jól tisztítja a bőröm és mégsem szárítja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 6.

Forster

2016. január 18.

Kb. száz éve használom és nagyon szeretem.Nem tudom mennyit vettem már, de nagyon sokat, persze kísérleteztem néha mással is, de mindig visszatérek hozzá. A legjobban tisztít vegyes-zsíros bőrre szerintem a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 18.

Skincaremania

2016. január 18.

Egyszer használtam, de szerettem. Illatát kifejezetten kedveltem. Zsíros a bőröm, olykor kijön egy-két pattanás is, de ez nem okozott irritációt. Jól habzik, nem kellett belőle sok. Bőröm nem húzódott, illetve nem szárította használat után. :) Jó kis termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

rooomyn

2015. november 29.

Évek óta használom, hozzá tartozik a napi rutinomhoz. Kiválóan tisztít, nem habzik túl, szeretem az állagát és hogy nem kell belőle sok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Antioxidánsok: Bambusa Vulgaris Shoot Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Shoot Extract