Balea

Ár:   310 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. november 18.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Menta olajjal és görögdinnye illattal. Táplálja,védi az ajkakat,méhviasszal és shea vajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

tátombák

2020. november 17.

Arra tökéletes, hogy a munkahelyemen be van dobva a fiókba, és ha eszembe jut, felkenem. Az illata miatt jó érzés, pont ugyanannyira hidratál, mint az összes többi színes 300 forintos Balea ajakápoló. Színe nincs, nem is tartós, csak egyszerűen jó szagolgatni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

trixie

2019. november 5.

Én szeretem ezt a terméket még nyáron Horvátországban vettem meg. Viaszos érzés az ajkakon viszont nálam azt vettem észre amíg fent van addig semmi baj védi az ajkakat viszont utána már nem annyira. De egy ennyire olcsó cucctól csodát azért nem várok de szeretem kenegetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

MissScorpio

2019. július 17.

Nagyon száraz számra felkenve kicsit kellemetlen az érzés, mintha fájna, csípne a szám pár másodpercig. Kicsit mintha szárítana...kár, mert nagyon jó ez a mentolos dinnyés illata, és az enyhe színezettsége. Elhasználom mert szeretem, és találkoztam ennél rosszabb ajakápolóval is, de többet nem veszek, bár úgyis limitált kiadású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Jelizz

2019. június 23.

Kellemes az illata es olcso ,de nem hidratal jol :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Kellemes az illata es olcso ,de nem hidratal jol :(

Bettiiyy

2019. május 29.

Fényvédős ajakápolót kerestem, de olyan gyér és gyenge volt a választék, hogy inkább lemondtam a fényvédős álmaimról, és megalkudtam egy sima ajakápolóval.
Tetszik az illata, kis kellemes, kár, hogy olyan hamar elmúlik. Nem egy csodaszer, de most éjszaka például elalvás előtt felkentem a számra, és reggelig le sem jött róla, pedig én aztán mindenfele forgok.
Alapjáraton egy teljesen átlagos ajakbalzsamról beszélünk, nincs benne semmi különös, de 400 Ft-ért azért megéri az árát. Egyedül az illatanyagok zavarnak, de irritációt nem okoznak, csak a tudat fáj.
Mindenesetre először sajnálkoztam, hogy nincs színe, de felkenéskor valami beleragadt, és letöröltem papírzsepivel, és tádám, mégis van egy kis színe. Kár, hogy vöröstetűből van... De ha belegondolok, szinte az összes színezett üdítőben és ételben az van, úgyhogy nem ebbe fogok belehalni. :)
Nem fogom újra venni, mert csak hirtelen felindulásból vettem meg, és másra vágyom, de ár-érték arányban nem olyan rossz ez a kis ajakápoló.

Update: Mivel egy nap többször is használom, azt vettem észre, hogy enyhén bizsergeti az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Orsi2002

2019. május 25.

Jól hidratál és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Jól hidratál és az illata is kellemes.

Nikolett190610

2019. április 27.

Szerintem nagyon kellemes az illata és jól hidratál. Beszereztem belőle még egy darabot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

asztromélia

2019. április 17.

Ugy emlekeztem errol erkezett sok pozitiv velemeny, igy megvettem, kar volt. Szerintem ez borzalmas, irritál, szárit. Az illata elsőre tetszett, de ma már utálom. Tovabb sem adom, kidobom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

dorkaah93

2019. március 6.

Mennyei illata van, szuperül hidratálja a szàmat , szeretnèm ha nem csak limitált kiadás lenne, nagy kedvencemmé vált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.