Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

2in1 hidratáló arckrém és maszk őszibarack illattal minden bőrtípusra.

Szandika12

2018. február 1.

Nekem még mindig megvan ez a barackos arckrém vagy nem tudom minek nevezzem. Nem nagy szám, az illata finom, de az arcbőrt nem hidratálja eléggé, nekem a dekoltázsnál pattanásokat okozott, úgyhogy a nyakamra használom el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 1.

bbetty

2017. szeptember 17.

Meg telen hasznaltam, kerestem egy laza kicsit hidratalos kremet a zsiros boromre, aztan ezt vettem meg, hat en imadtam. Az egyetlen krem volt amit megvetel utan mindennap hasznaltam addig amig ki nem fogy, kb 3-4 honapig birta pedig napi 2x hasznaltam. Nem is tudom miert nem vettem ujra, pedig imadtam az illatat a texturajat, az arat :D szoval mindenet. En nem tudok filmretegrol beszamolni, mert viszonylag keveset vittem fel es minden kremet lemosok 10 perc utan, nehogy talalkoznom kelljen ezzel a reteggel, bar ugy emlekszem neha sminkeltem ra es jol mukodott primerkent is :) ja es furcsa modon a pattanasok leszaritasaban is segitett. Nalam az araert igazi csodaszer :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Guppi

2017. szeptember 17.

Nem rossz, nem rossz. Ez a könnyű krèm-gèl állag nyárra kellemes, az illata valami isteni, felvitel után is sokáig èrződik. Egyetlen bajom van vele, kicsit ragacsos èrzetet hagy maga után. Ha este is bekenem vele az arcom, akkor reggel arclemosózáskor èrzem, hogy csúszik a bőrömön ez a krèm, nem szívódik be teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

veresbarbi

2017. július 6.

Licsis változatát vettem meg először, ami annyira bevált,hogy rohantam kipróbálni ezt a barackosat. Kibontva vettem észre,hogy nem is "testvérek", csak a csomagolásuk majdnem egyforma. Ez sokkal gélesebb, zselésebb állagú, kicsit talán lassabban szívódik fel, de ebben a melegben nagyon jól esik ez a géles állag. Az illata... valami mennyei!! nekem nagyon bejön ez a barack illat, számomra egyáltalán nem mű, és felkenés után is megmarad egy ideig az arcomon. Kiárusítva vettem 500 ft-ért, valószínűleg nem lesz többet kapható, amit nagyon sajnálok, mert nézhetek új bevált krém után, remélem a balea kínálatában megtalálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 6.

caramelcukk

2017. június 30.

Nyaralás alkalmával a dmben egy olcsó ,hidratáló arckrémet kerestem. Erre esett a választásom!
És azt kell,hogy mondjam egyáltalán nem bántam meg!!! Szuper kis termek fillérekért!!!
Imadooooom! :) nagyon jól hidratál, azt vettem észre ,hogy pihentebbnek tűnik az arcbőröm tőle. Éjszakára szoktam fel kenni kb egy borsonyit, és reggel egy tonikkal át törlöm az arcom. Lehet a maszk hatása miatt... De sokkal szebb bőrképem lett, nincsenek mar "hal istennek" gyulladt pattanasaim se az orcán...
Mondjuk kissé valóban irritáló a barack illat... Azonban szerencsére gyorsan elillan :)
Mindent összevetve: bármikor újból vennem, jó az incije is, filléres kozmetikum... Kell ennél több?!
Természetesen jár az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

Természetesen jár az 5 csillag

Avellana32

2017. május 28.

Akciósan 500 Ft-ért vettem, gondoltam ennyit mindenképpen megér :) És tényleg, egész jó hidratáló krém. Először kicsit zavart az illata, de felkenés után már nem volt vészes. Az arcomat jól hidratálja, nem zsírosítja, szóval bevált. Sima tapintású, puha lesz tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

DragonGirl2002

Korcsoport: < 18
2017. január 6.

Legjobb hidratáló krémem! Valahogyan még a pattanásaimat is eltünteti (persze nem az összeset, de eléggé látványos az eredmény). Szuper, 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. január 6.

Kittyki

2016. december 13.

Nem szerettem. Egy gyors, buszravárós alkalom adtán vettem meg ezt a krémet, és megbántam a dolgot. Ragacsos számomra, az illata meg műbarackos, de nekem még az is bejön. Dekoltázsra kenegetem egy ideje, de szerintem abba is hagyom, mert szörnyen pattanásos lettem ott. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 13.

riella1994

2016. december 5.

Régebben nem sok figyelmet fordítottam az arcápolásra, de mivel beköszöntöttek a hideg napok az arcbőröm megérezte és elkezdett kiszáradni. Gondoltam veszek egy ilyen olcsóbb fajta hidratálót, így ha nem válik be, akkor sem fogok sokat veszíteni, de nagyon tetszik. Ha sokat kenek fel, nekem is ragacsos lesz a bőröm, de ha eltalálom a megfelelő mennyiséget, akkor viszont finom puha és hidratált lesz az arcbőröm. Az illata nekem tetszik, szerintem teljesen oké, én egyáltalán nem érzem művinek. Már több, mint egy hete használom reggel és este, de nem okozott pattanásokat és az arcbőröm is egyenletesebb lett. Nekem 5 csillagos termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

canyon

2016. június 10.

Nagyon nagy csalódás volt. Illata zavaró, mű barackos, ragacsos érzést hagy maga után. Melegben izzad alatta a bőröm. Eleinte el akartam használni, de inkább kidobtam, nem szenvedek vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Rhamnose, Biosaccharide Gum-1, Caprylyl Glycol