Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Dezodor spray alumínium nélkül, arany orchidea és szeder illattal.

PinkMcFreeze

2020. június 8.

Az illata nagyon tetszett, ha csak azt kellene pontozni akkor csillagos ötös❤ Izzadásgátló illetve deo jelemvonásai sajnos harmat gyengék,mivel nagyon izzadós fajta vagyok, kb. semmit nem számított, ezért újra venni biztos nem fogom. Pár használat utan inkább légfrissitőnek használtam el végül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Mona29

2020. május 2.

Az illata nekem tetszett. Ezek a párszáz forintos dezodorok egy-egy iroda, otthoni napra pont megfelelőek. Ha komolyabb hatást szeretnék (pl. megbeszélés, edzés) azért mást választok. Amúgy ezt az illatot már kétszer újravettem. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 2.

wildrose

2020. április 18.

Nem túl meggyőző, édeskés illatú spray dezodoráló hatás nélkül, sőt, bátran állíthatom, hogy jobb illatú vagyok nélküle, mint vele. Nekem nagyon nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Gardana

2020. február 2.

Bevallom őszintén, először a csomagolása fogott meg. Nagyon szép.
Az illata kellemes, de semmi extra.
Ár-érték aránya nagyon jó, fél napot kibírtam egy fújással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bevallom őszintén, először a csomagolása fogott meg. Nagyon szép.
Az illata kellemes, de semmi extra.
Ár-érték aránya nagyon jó, fél napot kibírtam egy fújással.

netti1990

2020. január 25.

Először a csomagolására figyeltem fel.Nagyon tetszik 😊 Az illata is nagyon szuper,szerintem parfümös 😊Teljesen elégedett vagyok vele,jól teljesít 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Csipetke

2019. december 17.

Nagyon finom télies illata van. Nem tolakodóan az a nagyon édeskés. A hatása is jó. Többet fújok magamra így parfümöt nem is használok mellé. Szerintem még egyet veszek a télre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Artis

2019. október 24.

Nagyon finom illata van, viszont az elején az alkohol erőteljesen érződik. Eucerin alu mentes dezodorral együtt használom, így hátha erősebb együtt a hatás.

Ha valaki ismer olyan parfümöt, aminek olyan illata van, mint a deónak, az kérem, ne tartsa magába.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 24.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Anise Alcohol, Limonene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol