Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. február 10.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Hidratáló nappali arckrém lótuszvirág kivonattal és FF15 UV-védelemmel normál és kevert bőrre.
Ideális sminkalapként.

Alicee4

2018. május 16.

Nagyon zsíros, nehezen szívódik be a bőrbe, és megjelentek kis pattanások is az arcomon, pedig nekem nagyon ritkán szokott lenni.... Nekem nagyon nem vált be :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 16.

Liza29

2018. április 9.

Tavaszra és nyárra kerestem fényvédős arckrémet, nekem bevált. Könnyű állagú, nem lett tőle pattanásos az arcom. Nyáron nyaraláskor már nem biztos, hogy elég lenne a 15-ös védelem, így akkor más krémet szoktam használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Szilviams0118

2018. február 5.

tényleg nehezen szívódik fel, de én éjszakára használom, ezért ez nem (akkora) baj. lehet a tél miatt, de mostanában az egyébként kevert zsíros bőröm nagyon hamar kipirosodik, úgy néz ki, mintha alkoholista lennék....(nem vagyok:)) ez ellen vettem, főleg a hidratálás miatt...nem tudom, nem nagyon győzött meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

orsay98

2017. november 27.

Nekem is úgyanúgy, ahogy másoknak, nagyon nehezen szívódik fel. Eddig mindig közvetlen alapozózás előtt használtam, de mostmár jóval előbb felkenem, így egy fokkal jobb a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 27.

Anci11

2017. november 13.

Kifejezettem alapozó alá vettem mivel még a dobozán is rajta volt, hogy alkalmas erre a célra. Nagyon nehezen szívódik be, zsíros érzést hagy maga után és fél óra múlva a sminkemen még a zsírtalanító papírok sem segítenek. Egyetlen előnye a viszonylag jó összetevői és az LSF 15. Hétvégente szoktam használni mikor nem nagyon megyek sehova, számomra totális félrenyúlás volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Kesudio

2017. szeptember 21.

Iszonyat zsíros, tiszta ragya lettem tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Iszonyat zsíros, tiszta ragya lettem tőle.

Felis81

2017. július 31.

Sokakkal elentétben nekem nagyon bejön az illata. Nyárra egy kicsit nehéz, de szerintem télre tökéletes lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

Lili2109

2017. július 29.

Először jónak tűnt és nekem gyorsan beszívódott, de pár nap után sok pici pattanás jelent meg ott, ahol nem szokott... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 29.

pritiriti

2017. június 5.

Nyárra kerestem nappali arckrémet. Na, ebben pont nem találtam meg. Nehéz, zsíros, még éjszakára is, bármilyen kis mennyiségben viszem is fel. Irritációt nem okozott, de fuldoklik a bőröm alatta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

Ad-Namah

2017. január 1.

Kombinált bőrre kicsit nehéz, a homlokomon eléggé olajosodik miatta, de a bőröm többi részének megfelel. Az illata engem zavar, jobban örülnék ha nem lenne. Nem sokszor használom, mert nehéznek érzem, de éjszakára megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.