Balea

Ár:   800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

A gondosan válogatott alapanyagoknak köszönhetően a Balea nature termékek valamenyi bőrtípus számára, így az érzékeny bőrnek is gyengéd és optimális ápolást biztosítanak. 95 %-ban természetes eredetű alapanyagokból.

A magas bio-olívaolaj tartalmú hidratáló krém ragyogó megjelenést biztosít, értékes shea vaj kivonattal pedig támogatja az éjszakai regenerációs folyamatot.

Nem tartalmaz: szilikont, ásványi olajokat, parabéneket, színezéket.

RarityRose

2018. február 6.

Ez volt életem legjobb krémje. Csak hogy nalunk a Dm ben már nem lehet kapni :( kivonták. Rettenetesen hiányzik az illata es a hatása.. Gyönyörű volt tőle a bőröm minden reggel! Nem is kellett alapozó.. Azóta rengeteg mindent kipróbáltam, de sajnos ennel jobbat nem talaltam. És szerintem nem is fogok! :( :'(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 6.

gyulzsuzsi

2017. október 7.

Nagyon kellemes kis krém ez az enyhe illatával, pont jó hidratáló erejével. Legalábbis nyáron bevált, lehet, hogy szeles időben már kevés lesz, majd kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

gardosivi

2017. április 22.

Teljesen random választottam ki, minden előzetes megfontolás nélkül, és nagyon beleszerettem. Nekem nagyon száraz a bőröm, így télen a -20fokban és szélben, már zsírosabb éjszakai krém kellett, de enyhébb időjárás mellett tökéletes, pontosan azért mert nem egy nehéz, zsíros krém. Könnyen beszivodik és nagyon kis puha lett tőle az arcom. Pattanásokat sem okozott nálam és nekem tetszik a nem túl erős illata is. Ráadásul egészen olcsó is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

BlackAngel19

2016. augusztus 21.

A nappalijához hasonlóan ezt is imádom! Kellemes illata van, én nem érzem műnek, jók az összetevői is, könnyű, vizes állagával azonnal beszívódik és sokáig elég lesz, mert kevés is elég belőle. Ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

picibalang

2016. május 22.

A nappali krémjéhez már leírtam, hogy nekem ez abszolút nem vált be... Még lehet, hogy próbálgatom, de az "illata" szörnyen mű, és nekem még a pattanások is kijöttek az arcomon, valószínűleg ennek köszönhetően...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

Skincaremania

2016. február 10.

Juujj annyira örülök neki, hogy megvettem. szerettem volna valami természetesebb éjszakai táplálást a hámlasztó után. Nekem nagyon tetszik. Szeretem. szépen hidratál, könnyen beszívódik, nem hámlik tőle az arcom ha túlhámlasztok segít benne abszolút. Nem irritálja a bőröm. Szépek az összetevői, illatát kifejezetten szeretem. :) Ennyi pénzért ajándék ez a kis csoda. Fölösleges több ezreket költeni, mert szerintem nem tud kevesebbet. Jók a Balea termékek nagyon. Most már csak őt fogom használni. Egyedül a kupakjával nem vagyok kibékülve, nehezen nyitom ki nagyon, de ezért nem vonok le pontot, nem lenne fair. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 10.

Vicus

2015. november 16.

Összességében nagyon tetszik ez a kis krém. Azt kaptam, amit vártam tőle: éjszakára kicsit erősebb hidratálást, reggelre puha lesz az arcom. Az enyhe illata is tetszik, valamint a csomagolása is nagyon praktikus, ráadásul még az összetevői is szépek. Mindezeket figyelembe véve nagyon olcsó is (ilyenkor mindig gyanút fogok) :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Audrey21

2015. november 4.

Közepesen zsíros krém. Meglepően gyorsan beissza a bőröm is. Nyáron nagyon jó volt, mert hidratál, de nem volt nehéz az arcomon. Mostanra kicsit kevés, de nem akarnám félre tenni, mert félek, hogy megromlana nyárig, így most a nivea kék tégelyes krémjével keverem, így hatásos. A 2. tubust használom már egyébként, mert imádom, hogy ilyen gyorsan beszívódik. Nem pattogtam ki tőle.
A balea krémek pedig általában ilyenek, kellemesek, természetesek, de semmi extra. Mivel nincs szükségem semmi extrára, csak egy közepes erősségű hidratálásra így nagyon megéri ezeket a krémeket használnom. Azonban ha különleges táplálásra lenne szüksége a bőrömnek biztosan nem tőlük választanék. Ennek ellenére ez a krém nem rossz a maga nemében, különösen az árát tekintve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

nius

2015. szeptember 30.

Elhasználtam már egy egész tubussal, elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. Hamar beszívja a bőröm, úgy érzem, kellően hidratál is. Viszont ahogy felkenem, egyből úgy érzem, hogy bepiszkítja az arcomat...Ráadásul mintha mitesszereim is több lenne, mióta használom. Így lehetne 3*, de a parfüm és az alkohol miatt csak 2.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

rose

2015. szeptember 9.

Sajnos a szokásos Balea Sensitive éjszakai krémemet telepakolták alkohollal, úgyhogy keresnem kellett valami újat. Mindig illatmentes krémeket használok, így eléggé tartottam az illatanyagtól, de egyelőre úgy tűnik, hogy bírja a bőröm. Nagyjából 3 hete használom, nem csíp, nem irritál, megfelelően hidratál. Ennyi pénzért nagyon jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).