Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natural_beauty, Módosítva: 2016. május 25.

Kategória:   Hidratáló krémek

A gondosan válogatott alapanyagoknak köszönhetően a Balea nature termékek valamenyi bőrtípus számára, így az érzékeny bőrnek is gyengéd és optimális ápolást biztosítanak. 95 %-ban természetes eredetű alapanyagokból. Nem tartalmaz: szilikont, ásványi olajokat, parabéneket, színezéket.

Ella

2015. december 15.

Termékmintám volt belőle, 3 alkalomra elég. Nagyon kellemes az illata, gyorsan beszívódik, remek sminkalap. Nekem nem zsírosította a bőrömet és nem okozott pattanásokat, igaz, csak 3 napig használtam hideg téli időjárásban. Nekem nagyon bejött. Lehet még kapni? Mostanában szerettem volna megvásárolni, de nem láttam sehol.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

Linda86

2015. október 31.

Olyan "nesze neked, fogd meg jól"...Kb. mint a semmi...picit hidratáló, de nem csinál igazából semmit. Max. ha a fényvédő ér benne valamit. De nem biztos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

szakszil

2015. szeptember 18.

uhh borzalom!!!! gondoltam hú de jó natúr kozmetikum, hát olyan mintha sütőmargarint kennék magamra, és semmit nem használ..jajj nagyon nem jó rossza rágondolni is, pár használat után kidobtam nem tudtam rátukmálni senkire a családi és baráti környezetemből senkinek nem tetszett..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

nius

2015. június 26.

A Rossmannos "kollegáját" nagyon szerettem, de az hagyott egy fura réteget a bőrömön, gondoltam, megpróbálom ezt. Az éjszakaijával együtt vettem meg, és jelentem: számomra- egyenlőre- tökéletes. Nem hagy fura réteget, pikk-pakk beszívódik, és egyáltalán nem komedóképző. Megfelelően hidratál is. Zsírosabb bőrűeknek kell fölé egy kis púder, de teljesen vállalható önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Judyth87

2015. június 3.

Kevert a bőröm, szeretem ezt a krémet. Az éjszakai változata viszont nekem nagyon zsíros. Szépen hidratál, szerintem az illatával sincs baj. Pár tubussal már elhasználtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

szivecske

2015. március 25.

Nagyon jó kis krém, szépen hidratál, talán az én bőröm kicsit zsíros hozzá, de a sminkem nem szokott átfényleni emiatt. Az illata, elég minimális, de szerintem pont jó, több nem is kell. És a legjobb, hogy pont kiárusításon bukkantam rá, 50%-on volt, így 350 Ft-ért egyenesen vicc volt az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

liviaraganyi

2015. március 11.

Ez a krém szerintem kicsit büdös, ezt leszámítva viszont jó. Natúr, és a paradicsom miatt szerintem fényvédős is, ami ideális.
Update: sajnos azt valószínűsítem hogy ettől kaptam az arcomon kiütéseket nyáron, mert soha semmilyen krém nem okozott kiütéseket, de ez brutál volt, napokig nem múlt el, viszketett. Nem tudom 100%van hogy ettől volt-e de akkor utána kidobtam. Akinek érzékeny a bőre ne vegye meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

aalexaa

2014. december 29.

Ahogy bejött a hideg idő, kevésnek bizonyult a nyáron-ősszel jól bevált arckrémem: száraz foltok jelentek meg az alapból zsíros bőrömön (ahova persze szépen becsücsült az alapozó, és jól kiemelte). Emiatt kerestem új arckrémet, és az itteni vélemények alapján erre esett a választásom. Eléggé félve indultam neki, mivel szinte minden krémtől botrányosan zsírosodik a bőröm, de gondoltam legfeljebb éjszakára elhasználgatom. Még csak néhány napja használom, de nagyon pozitívak a tapasztalataim:) Hamar felszívódik, könnyű rá sminkelni, a száraz foltok eltűntek, a bőröm csodálatosan puha és legnagyobb örömömre nem zsírosabb, mint általában:)) Külön öröm, hogy szépek az összetevői és kellemes az illata (az alverde kencék pl nálam a - számomra legalábbis - elviselhetetlen szaguk miatt szóba sem jönnek). Mindenképp újraveszem, télre tökéletesnek tűnik, de ki akarom próbálni jobb időben is, ha akkor sem zsírosít túlzottan, akkor megtaláltam a tökéletes arckrémet:) Ha nyáron nem válik be, akkor is megérdemli az 5 csillagot, de majd updatelek:)

Update: Mégsem vált be, nagyon zsírosított. A száraz foltokat mondjuk hibátlanul eltüntette, ha újra megjelennek, célzottan azokra fogom használni. Csillagot viszont nem vonok le, ez egy nagyon jó krém, csak sajnos nem az én bőrömre:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

bareszko

2014. december 8.

Nem egy erős krém, valóban csak nyárra jó. Viszont gyorsan beszívódik és nem hagy kellemetlen utóérzést. Nincs maszkhatás. Ellenben nem igazán hidratál, így hidegebb, szeles időben nem sokat véd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

monacska26

2014. szeptember 16.

Összetevőkben ezt találtam a legideálisabbnak, így erre esett a választásom. (Néztem a NIVEA pure&nature termékeit, de ők is azt ígérik h 95% természetes anyag... hát az összetevők alapján nem hiszem...) Kellemes illat, könnyed textúra. Elég gyorsan beszívódik, így sminkelni is hamar lehet rá. Általában arctisztítással kezdem a reggelt, aztán reggelizem, majd sminkelek. A reggeli alatt van ideje beszívódnia :) Az én bőrömnek nappalra ez a hidratálás teljesen megfelel. Éjszaka kicsit többet kap :) eddig 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).