Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hidratáló krémek

A gondosan válogatott alapanyagoknak köszönhetően a Balea nature termékek valamenyi bőrtípus számára, így az érzékeny bőrnek is gyengéd és optimális ápolást biztosítanak. 95 %-ban természetes eredetű alapanyagokból.

A magas bio-olívaolaj tartalmú hidratáló krém ragyogó megjelenést biztosít és rugalmassá varázsolja a bőrt. Értékes shea vajjal és jojobaolajjal ápolja a bőrt.

Nem tartalmaz: szilikont, ásványi olajokat, parabéneket, színezéket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bareszko

2017. március 16.

Az én arcomra talán túl sok, túl olajos. Igaz, mit is várhat az ember olívaolajos krémtől, hogy száraz legyen? :) Pozitívuma, hogy nem hagy zsíros réteget az arcon, de érezni az olajat. Szerintem nálam ez a bőrtípusom miatt van. Pattanásokat nem okoz, jól hidratál s akinek a bőre igényli az olajosságot, annak biztos beválik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 16.

Zsuzsi91

2016. december 4.

Kicsit nehéz krém, nehezen szívódik be, hajlamos foltot hagyni az arcon. Az illata egész jó. Ebben sz árjategóriában hozza az elvártat, de sokkal jobb termékek is vannak nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

gida80

2016. szeptember 14.

Egy könnyű is nappali krém.Hamar beszívódik,kellemes az illata.Elég jól hidratál,arról nem beszélve,hogy szépek az összetevői és persze az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Blackxentric

2016. augusztus 21.

Miután felkenem egy darabig fényes a bőröm. Ez kb. fél óra alatt elmúlik. Szépen hidratálja a bőröm, ami amúgy sem száraz, de ennyi azért kell neki. Nem használom túl gyakran, csak mikor úgy érzem kell. Arra tökéletes, amire vettem. Plusz pont, hogy majdnem natúr és olcsó is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

BlackAngel19

2016. augusztus 21.

Nagyon tetszik a vizes állaga, könnyen beszívódik, jók az összetevők és kellemes az illata. Ár/érték arányban abszolút nyerő! Kedvenc lett már az első használat után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

viore

2016. május 23.

Lehet, hogy a napfény is közrejátszik, de amióta használom, nekem tök szép lett az arcbőröm. Baromi hamar beszívja és nagyon kellemes érzésem van utána. Amíg mást nem tapasztalok, nekem ez egy ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 23.

picibalang

2016. május 22.

Nemrég vettem meg az éjszakai krémjével együtt és elég nagy csalódás volt... A Balea termékeivel eddig nem volt rossz tapasztalatom, úgyhogy bátran bedobtam a kosaramba, de kár volt. Az "illata" nekem elsőre olyan erős, és mű volt, hogy már akkor azt hittem, kidobom, de végülis két-három nap alatt egészen megszokta az orrom. A bajom inkább azzal van, hogy még tiniként se voltam pattanásos sose, de amióta ezt használom sorra jelentek meg az arcom különböző területén a pattik. Persze nyilván lehet ez mástól is, de most egy időre biztos hanyagolom, aztán lehet, hogy még teszek vele próbát, de egyenlőre 1 csillagnál többet nem adok neki...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 22.

alvingirl

2016. április 27.

Nagyon szeretem, kedvenc nappali krémem egész évben. Könnyen beszívódik, nagyon jó az illata. Éjjelre (főleg télen) ennél kicsit táplálóbb kell, de nappalra tökéletes. És az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Amphitrite

2016. március 20.

Semmi extra. Azért vettem meg, mert nagyjából natúr. Visszafogott illata van, ami tetszik. Őszre és tavaszra megfelelő, mert nem túl zsíros krém, de télre kevés. Az 50ml nekem nagyon sokáig elég, igazából már várom, hogy elfogyjon, mert szebb vagy jobb nem lett tőle a bőröm, viszont szinten tarja, úgyhogy újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Vicus

2016. március 5.

Nem kifejezetten könnyű krém, mármint enyhén olajos érzetet kelt, gondolom az olívaolaj miatt, de nekem emiatt alapozó alá túl sok. Összességében viszont jó, kellemes illatú, praktikus csomagolású, valamint olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Squalane eo 1 0