Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirrus, Módosítva: 2013. április 18.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Reese

2016. szeptember 17.

Régen vettem, de nem ért semmit, sőt.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Régen vettem, de nem ért semmit, sőt.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Andy B

2013. május 5.

Nekem ez a termék nem jött be...nehézzé, lelapulttá vált a hajam a használata után. Alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

cirrus

2013. április 21.

Huh régebben vettem még, csak a kezembe akadt, és nem találtam a krémmánián azért töltöttem fel. Nem hagyott túl mély nyomot bennem, mondjuk kicsit olyan volt mintha citromos vízzel spriccelném a hajam. Semmi extrát nem tapasztaltam, mondjuk kevésbé zsírosított mint az átlag hajfújkálók, de a fésülést nem könnyítette és táplálásban halottnak a csók. Egy dologra használtam el: ha dohányos szórakozó helyen voltam, és nem volt lelkierőm hajat mosni utána, ezzel fújtam be a hajam egész hosszát. Egész jól elnyomta, talán egy picit semlegesítette is a cigiszagot.
Mióta nem lehet a szórakozóhelyeken dohányozni elsüllyedt a mosdó alatti szekrény legmélyére. Azért egy erős közepest megkap, de csak azért mert segített túlélni a dohányszag utálatomat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 21.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Niacinamide
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid