Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2012. május 27.

Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az ápoló hatású Balea borotvagél hatóanyagai megnyugtatják a láb, a hónalj és a bikinivonal érzékeny bőrét. Az őszibarack kivonatnak és a hidratáló összetevőknek köszönhetően a bőr sima és finom tapintású marad.

Kiscsillag5

2013. június 29.

Szeretem a Balea borotvagéleket. Ez talán mintha kicsit hígabb lenne, mint amiket eddig használtam, de teljesen megfelel. Tetszik az illata is, bár édesebbre számítottam. Az összetevői elég gázosak, de nincs sokáig a bőrön úgysem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

sugar bunnie

2012. szeptember 29.

Szerintem jó kis borotvazselé, teszi a dolgát: hidratál, és nem engedi hogy kiszáradjon a bőröm. Ennyi pénzért meg pláne jó választás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

cica01

2012. augusztus 30.

Nyár elején vettem először, mert a kiwis változatát nem találtam az üzletekben :S Jól habzik, nem olyan száraz a bőröm borotválás után :) Nekem csak az illata fura egy kicsit, köptetőre emlékeztet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

blanchee

2012. július 11.

Nagyon szerettem, kár, hogy már nem találok ilyet. Mindent tud, amit egy borotvagélnek kell és nagyon finom az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Sorbitol, Prunus Persica (Peach) Leaf Extract, Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)