Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mitesszer és szennyeződés eltávolító orrtapasz aktív szénnel, szalicilsavval és teafaolajjal. Alaposan megtisztítja a pórusokat és segít megelőzni a további mitesszerek kialakulását. Rendszeres használatától a bőrkép tiszta és kifinomult lesz. Vegán termék.

CeCeDrake

2018. január 6.

Ez egy vicc! Fele ennyiért lehet venni olyat, ami tényleg csinál valamit. 500 körül meg olyat, ami 5 db-os és nagyon extra drogériás viszonylatban.
Semmit nem csinál, beleragad a pórusokba és beragasztja a tetejüket.
Semmirevaló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Semmit nem csinál, beleragad a pórusokba és beragasztja a tetejüket.
Semmirevaló.

Teszter03

2017. december 10.

Semmit nem szed ki, viszont teljesen ottmarad a pórusokban ez a fekete ragasztószerű valami. Teljes pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Black Fairy

2017. november 29.

Nekem a felhelyezéssel nem is volt problémám, szépen rám tapadt...
De semmit se szedett ki...viszont legalább eltömítette a pórusaimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Nekem a felhelyezéssel nem is volt problémám, szépen rám tapadt...
De semmit se szedett ki...viszont legalább eltömítette a pórusaimat...

dudocska

2017. október 24.

Sajnos egy forintot nem ér. Mindent úgy csináltam, ahogy le van írva, de sajnos egyáltalán nem tapadt, ezáltal nem szedett ki semmit se. Az anyaga is nagyon vastag, nem is értettem miért ilyen. Kuka!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Barbizero

2017. október 20.

Elég sok mitesszert kiszedett az orromból és meg is lennék elégedve vele teljesen ha a lehúzása nem egy kínzással ért volna fel, valamint az orrom igencsak viszketett a lehúzás után ami szerencsére az arcom megmosása után elmúlt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

sreka

2017. október 10.

Használat után annyira viszketett az orrom, mintha valami csikizte volna... majd' megőrültem. Csak az segített végül, hogy jéghideg vízzel dörzsöltem hosszú percekig. Arról nem is beszélve, hogy gyakorlatilag semmit nem szedett ki, ellenben az összes pórusom fekete lett, ezt micellás vízzel dörzsölve tudtam csak eltávolítani.
Nem hogy újravenni nem fogom, még azt sem tudom a megmaradt tapaszokkal mit csinálok...
A "sima" fehér Balea tapaszokat szoktam használni, azok teszik a dolgukat és sosem tapasztaltam viszketést, úgyhogy maradok azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

ida.dosa

Korcsoport: >54
2017. október 3.

Bőrradír és gőzölés után egy sima papírragasztó is kiszedné a szennyeződést a tágult pórusokból :) Ezt
a terméket önmagában szeretnénk használni, de semmire sem jó. Ha nem elég vizes az orr akkor nem ragad,
ha túl vizes akkor kiereszti a fekete színt ami a kézről csak kefével jön le és az arcról is nehezen.
Nem ragadt fel rendesen még úgy sem, hogy sokáig rányomtam az orromra. Igy nem csoda, hogy nem is szed ki semmit
Kidobott pénz !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 3.

Kidobott pénz !

lovecreams

2017. szeptember 15.

Semmit nem távolít el, pedig gőzöltem..ilyen rosszal még nem találkoztam, és még drága is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

handig

2017. augusztus 1.

Zsenialis!!! Ez a nagybetus orrtapasz. Veletlenul lattam meg a polcon, uj termek azt hiszem es mivel megy ez a hatalmas fekete maszk hype ugy voltam kiprobalom. Benedvesitett orra kelll tenni, rajtahagyni 15 percet es tenyleg mindent kiszed!! Zsenialis!! Ujravevos!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Nicolett022

2017. július 21.

Bőrradír és gőzölés után használom, így egész hatékony, bár mindent nem szed ki, de ettől nem is vártam el. Az ára miatt nem fogom újra venni, vannak más tapaszok, amik jobban megérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.