Balea

Ár:   749 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Mitesszer és szennyeződés eltávolító orrtapasz aktív szénnel, szalicilsavval és teafaolajjal. Alaposan megtisztítja a pórusokat és segít megelőzni a további mitesszerek kialakulását. Rendszeres használatától a bőrkép tiszta és kifinomult lesz. Vegán termék.

Givett96

2017. július 14.

Nekem sajnos semmit sem használ. :(
Használat után kis pattanások keletkeztek az orromon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Nekem sajnos semmit sem használ. :(
Használat után kis pattanások keletkeztek az orromon.

arebeka

2017. június 30.

Eddig elég sok pórustisztítót kipróbáltam.. ez nagyon gyenge sajnos.. szinte semmit se szedett ki. Pedig ki is gőzöltem az orrom..:( Más tapaszok működtek csak ez nem.. Sajnaltam.. 3 csillagot kap mert gyorsan szárad.. De minek?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Colette221

2017. június 29.

Gőzölök mielőtt használnám. Teljesen bevált. Sokkal jobban tetszik ez a fekete koncepció, mint a régebbi fehér változat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

Redlips

2017. június 25.

Nekem hatásos, bőrradírozás után puha bőrre használom. Kitisztítja a pórusokat és utána eltávolítható egy arcmosással a maradék termék (ragasztó?) a bőrről. Viszont nekem kicsit túl erősen beleragad a bőrbe és kicsit tépi lehúzáskor, nem vészes azért, de ezért nem adok neki 5 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

danna113

2017. június 10.

Nem, nem, nem, nem, nem, nem és még vagy ezerszer nem. Én akartam benne hinni úgy igazán. Sajnos tisztító hatása semmi, pedig direkt van egy bőrpuhító rutinom, amit a miteszer eltávolító tapaszok előtt szoktam alkalmazni, és ami eddig sikeresen bevált, de nem ennél. Illetve ha még csak ennyi lenne, akkor nem lennék kifejezetten mérges, DE! Mivel aktiv szén van rajta, így ahogy az ember felhelyezi az szépen beleoldódik a pórusaiba és utána ott is marad, és ha épp nincs nála arctisztító kefe vagy másfél napig látszik! Rettenetes, egyszerűen nincs rá jobb szó. Az ára nem fájt annyira, bár egy hajszálnyival dárágbb, mint a hatkékonyabb, ám szintén drogériás társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

noxibaba

2017. június 10.

Legelőször, csak simán vizesen használtam (tudom, hogy így kell!!). Nem igazán működött a dolog. Másodjára pedig, használata előtt egy mélytisztító maszkot vittem fel, és annak lemosása után használtam. Látványosan kiszedte a, amit ki kellett. Úgy már nagyon szépen tette a dolgát!!
Csak azért kap 4 csillagot, mert 749 Ft érte.. szerintem sok. Hiába dolgozik szépen, de kb 1,5 hétig tart ez a 3 db.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

szzsuzsa0822

2017. június 3.

Hát ez megy a kukába....semmire se jó. abszolút semmi szennyeződést nem távolít el. A 300 ft-os 2x használatos balea maszk sokkal jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.