Balea

Ár:   379 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rose, Módosítva: 2016. április 9.

Kategória:   Szappanok

Krémszappan őszibarack- és nektarinillattal. Gyengéden és alaposan tisztít, megőrzi a kéz nedvességtartalmát. pH-bőrsemleges, dermatológiailag tesztelt.

CataKatinka

2016. június 7.

Szuper az illata. Tekintettel arra,hogy imàdom a folyékony szappanokat-minden gyümölcsös verziót szeretek kipröbàlni.Àr/érték arànyban is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 7.

Esztibeszti

2016. április 8.

Teljesen jó. Finom illat, jó ár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Teljesen jó. Finom illat, jó ár.

szalamaja

2016. március 10.

Nem akart habozni.De jó illata volt.Hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Nem akart habozni.De jó illata volt.Hamar elfogyott.

Ella

2015. december 20.

Már kb. egy éve nem láttam sehol. Amíg volt, a lányok nagyon szerették és én is. Édes, gyümölcsös illat, szuper állag. Jól tisztít és sokáig megmarad az illat az ember kezén. Hozza, amit egy folyékony szappantól elvár az ember és az ára is baráti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Csipetke

2015. október 27.

Nagyon jó illata van és intenzív.Az állaga is jó, tiszta érzést biztosit.Egy nyomásra annyi jön ki amennyi kell egy alapos kézmosáshoz,sőt még szerintem több is ki jön. Nem szárítja a kezem,és kézmosás után is elég sokáig érzem a kezemen az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

Langel

2015. október 9.

Nagyon szeretem. Finom az illata, jól habzik és jól tisztít.
Nekem nem szárítja a kezem.
Gazdaságosnak mondanám, sosem szoktam egy egész pumpányit használni, rá lehet érezni hogy elég kevésbé megnyomni a pumpát és az is bőven elég.

Külön plussz pont, hogy nincs benne alkohol, ami szárító és irritáló (- az én bőröm legalábbis nem bírja az alkoholt is tartalmazó dolgokat, vagy legalábbis nem mindennap többszöri használattal).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

Nagyon szeretem. Finom az illata, jól habzik és jól tisztít.
Nekem nem szárítja a kezem.

szakszil

2015. szeptember 18.

kellemes illata van nem jobb nem rosszabb mint a többi folyékony szappan, szárít persze de hát engem pl. minden foly szappan szárít szóval mindig kézkrémet is használok utána

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

EszterV

2015. augusztus 4.

Szanaszét szárított a kezem, pedig csak párszor használtam, úgy kell nekem amiért váltottam a szuper levendulás alverde folyékony szappanról.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

deluxchocolate

2015. augusztus 4.

Nagyon finom illat, kézbarát. Élmény vele a kézmosás☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Nagyon finom illat, kézbarát. Élmény vele a kézmosás☺

ANDREAA

2015. július 8.

Nem szárít, finom az illata és az összetevői is rendben vannak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

Nem szárít, finom az illata és az összetevői is rendben vannak

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate