Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 14.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

SPF 20 UVA szűrővel védi a bőrt a forró nyári napokon az UV sugárzás és a környezeti hatások, szabad gyökök ellen, ezzel megakadályozza a bőr idő előtti öregedését. B5 és E-vitamin védi a bőrt a kiszáradástól. A könnyű textúra gyorsan felszívódik, ugyanakkor táplálja a bőrt és hosszan tartó nedvességgel, értékes vitaminokkal látja el.

Kiszerelés: 50 ml.

rainbow

2014. július 15.

A zöld tégelyes Balea után vettem ezt, azzal a krémmel meg voltam elégedve, csak nem tartalmazott fényvédőt, így gondoltam, ezt megveszem nyárra. Sajnos csalódás, tényleg egyetlen pozitívuma a fényvédő benne. Felvitel után már fénylik tőle az arcom. Elhasználom, de újra biztos, hogy nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

barbel

2013. szeptember 30.

Diahlin: köszi, közben vettem külföldön - nálunk ezek szerint később jött be. A krém nekem tetszik, nyilván egy naptej-arckrém keverék nem tud 100%-osan csak naptej vagy csak arckrém lenni. Picit fénylik, de nagyon jó, hogy könnyen beszívódik, és nem hagy egy egész filmréteget az arcon. A védelem, a beszívódás és az illat teljesen rendben van, jövőre tuti újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

jégvirág

2013. augusztus 7.

Egész jó krém nyárra, de hidratálhatna jobban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Egész jó krém nyárra, de hidratálhatna jobban is.

diahlin

2013. július 29.

Szerintem felejtős ez a krém. Fényvédős krémet szerettem volna, de ha ezt használom, főleg, ha Catrice BB-vel együtt, akkor úgy fénylek mint egy viaszszobor, tonnaszám rakom rá a mattító púdert. Lehet, hogy valami szárító jellegű alapozóval jó, de nekem nem olyan van. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).