Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 25.

Kategória:   Ajakápolók

Ricinusolajjal, napraforgó olajjal, édesmandula olajjal, rozmaring és vörösáfonya kivonattal ápolja az ajkakat a hideg időben.

Kiszerelés: 10 ml

zfruzsi

2019. március 24.

Kár, hogy már nem kapható, ugyanis a legjobban működő ajakápoló volt, amit ismertem akkoriban. Sokaknak ajánlottam és többen is jelezték, hogy náluk is csodákat művelt, úgyhogy valóban mindenkinek ajánlható kis csodaszernek tűnt. Nem tudom, hogy jelenleg kapható-e valamilyen utódja, de jó lenne, ugyanis az én száraz ajkaim mindig keresik a jobbnál jobb megoldásokat és ez az volt a javából!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

DoraArt

2017. szeptember 6.

Két éve télen beszabadultam egy DMbe a szétcserepesedett ajkaimmal, és a legolcsóbb ajakbalzsamot lekaptam ami intenzív hidratálást ígért a téli farkasordításba. Hát ez az odanyúlás olyan volt, mintha megnyertem volna az ajakbalzsamlottót.:D Nagyon nagyon jól hidratál, és még az illata is kellemes. Azóta ez a bejáratott téli ajakbalzsamom, és már másoknak is továbbajánlottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Adél Zsanna

2017. június 28.

Update: Jelenleg nem használom de egész télen szépen hidratáltak maradtak az ajkaim, nem voltak sem kicserepesedve, nem hámlott és nem repedt ki. Még mindig ajánlom mindenkinek az igazi hidegekben! :)

Október környékén vettem meg felbuzdulva az urea tartalmán.
NAGYON szeretem :D Imádom, hogy kb.az összeszáradt ajkaimat "feltöltötte", hidratálta. Ez a fehéres dolog nekem nem ismeretes mert ha vastagon kenem is szépen beszívja a szám csak egy szolid fény marad, olyan egészséges, puha kinézet. Még mindig nem fogyott el de már vettem egy másik tubussal is mert félek, hogy kivonják :D
Én ajánlom, de akinek nem igazán száraz, cserepes a szája az nagyon vékonyan kenje, akit meg a fehérség zavar az kenje éjszakára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Október környékén vettem meg felbuzdulva az urea tartalmán.

r0606

2017. március 3.

Egynek elmegy. Nem egy nagy durranás, engem idegesít hogy lassan szívódik be, ragacsos, nehéz az ajkaimon. A színe legalább hamar eltűnik. Maradok a Carmexnél, kár mást próbálgatnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Makk Zsuzsó

2016. november 27.

Különösebben nem tett rám nagy benyomást ez az ajakápoló. Otthon elkenegetem, mert nem stiftes kialakítású. Az állaga hígabb, mint amire számítottam, korrektül képes hidratálni, enyhíteni a szárazságon, de azért a tényleg nagyon száraz, cserepes ajkakkal nem tesz csodát. Ennyi pénzért viszont szerintem bőven megéri. Rúzs alá is remekül működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

Hugee93

2016. november 2.

Kedvező áron, jól hidratál és finom az illata. Pont jó lesz a hidegebb időkre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Kedvező áron, jól hidratál és finom az illata. Pont jó lesz a hidegebb időkre.

asztromélia

2016. október 31.

Szerintem extrém módom szárít, az íze pedig keserű.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 31.

Szerintem extrém módom szárít, az íze pedig keserű.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
vcdnnprs

2016. október 9.

Az egyik kedvenc ajakápolóm, többször újravettem már. Gyorsan beszívódik, hideg időben is megfelelő védelmet nyújt, puhává teszi az ajkaimat, sőt, még dúsítja is. Nekem rúzs alá is bevált, az illata pedig nagyon tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

Reese

2016. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, de nem nagyon használom. Olyan, mintha zsírt kennék a számra. Az összetevőket elnézve nálam kiverte a biztosítékot az urea egy ajakápolóban. Vizeletet kenegetünk a szánkra. Emellett még fehérnek is néz ki a szám, ha bekentem vele. Szegénykém porosodik a polcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Zsazsmazs

2016. augusztus 27.

Kerestem egy S. O. S ajakápolót, gyorsan lekaptam ezt, mivel tubusos és áfonyás, jó árban volt. Bevált. Teljesen szét volt repedve, már vérzett is. Egy délután alatt rendbe tette. Illatot nem érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Urea
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.