Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 25.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Alumíniummentes dezodor spray, frangipáni illattal.

rosa.love

2020. december 30.

Nagyon nehez, puderes, hintoporos szaga van, kaparja a torkomat. Maga az illat szamomra ertekelhetetlen, oreges, szoval nagyon rossz. Egyutt vasaroltam egy masik dezodorral, a szinten Baleas, Sweet Sunshine nevu gyumolcsos illattal - azt viszont imadom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 30.

Olinda

2020. október 12.

Még csak egyszer használtam valamikor a nyáron, azóta nem volt még kedvem újra nekirugaszkodni... 😞 Használata után kb. 2 óra hossza múlva nem hogy illata nem volt, szabály szerint büdi voltam. Túl sokat nem várok el az ACH mentes dezodoroktól, akkor szoktam használni őket, mikor komoly megjelenésem nem várható aznap, de ennél jobbat is használtam már. Ez tényleg elég gyenge deo, 2 óránként mosdani kellene, és újra fújni, de hát ki ér erre rá?! Ha meg már 2 óránkénti mosdás, akkor meg minek fújni...? Szóval ez tényleg elég haszontalan termék sajnos, mert ellentétben a dezodoráló hatásával, az illata nagyon jó, de nem tartós. Szóval még egy parfüm kiváltására sem túl alkalmas. Csak a kellemes illata miatt 3*, és akkor rendkívül jó indulatú voltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

d.anett89

2020. szeptember 9.

Nyaralásra vettem,de nem viszem magammal. Max itthon elhasználom.
Illata tetszik,kellemes viszont abszolút nem tartós. 1-2ora és újból "buzlok". Van ennél ezerszer jobb is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Nyaralásra vettem,de nem viszem magammal. Max itthon elhasználom.

Nymphea

2020. augusztus 21.

Sajnos nagyon nem jön be. Egy aktivitástól mentes otthoni kánikulai nap végére kopogtaott a borz, hogy mi ez, mert kéne neki is.
Borzadály. Soha többet Baleás Deo. Csak otthon szerettem volna bevetni, de nem működött.
Illatra viszont fini.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Illatra viszont fini.

timimami

2020. április 23.

Nem jártam még így, de konkrétan vörös foltos, viszkető lett a honaljam az első használat után:( kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Limonene, Geraniol
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol