Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. január 5.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet nyújtó deo spray alumínium tartalom nélkül, paradicsomi virág illattal. Vegán termék.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

A Balea nem tud dezodorokat készíteni.... Nagyon jó illatú dezodorok vannak, és ez is nagyon dögös illat. DE annyira nem használnak semmit........ semmit.... és az illat sem marad meg. Én mindig próbálkozom, deee nem éri meg a lakás fujkálásra sem. Lehet hogy pár száz forinttal drágább, de érdemes beruházni, egy minőségibb dezodorra. Nem csíp, jó illata van, de pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Ophelia

2018. július 4.

Egész napra nem merek bevetni alumentes drót, viszont pár órára ideális, fincsi nyárias az illata, megfelel a célnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

netti1990

2017. december 27.

Nagyon finom virág illata van.Nem csípi a hónaljbőröm.Elégedett vagyok a hatásával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

lovecreams

2017. december 11.

Magam is meglepődtem rajta, hogy mennyire jó. Isteni édes illata van, így télen igazi felüdülés. Nagyon jól semlegesít, de 24 órán át keresztül tényleg nem hat, ezért minimum egyszer újrafújom. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 11.

mandarinosz1962

Korcsoport: >54
2017. október 15.

Most kezdem használni, finom az illata, hatását még nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 15.

Most kezdem használni, finom az illata, hatását még nem tudom.

bbetty

2017. október 11.

Sajnos nem valt be. Golyostarsaval egyutt hasznaltam, ha ezzel is befujtam magam kicsit tovabb tartott, de kozeleben sincs azoknak a termekeknek, amiket eddig hasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

vivienlovesit

2017. szeptember 4.

Nem vagyok egy izzadós típus, viszont 24 órán keresztül NEM hat! Az illata valami isteni! ♡
Pozitívum még: 350 Ft, alumíniummentes, vegán. #BALEAlove

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Pozitívum még: 350 Ft, alumíniummentes, vegán. #BALEAlove

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol