Balea

Ár:   370 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 13.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Ananász és kókusz illattal.

barbyka01

2016. május 5.

Nagyon imádtam! Remélem idén nyárra is előrukkolnak egy ilyesmi limitált kollekcióval :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Shennny

2015. július 4.

Legújabb imádatom tárgya! :3 Nagyon kellemes illata van, ami megmarad, sokáig elég, és nem szárít ^^ Csillagos 5 -ös

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Ferita

2015. június 7.

Nagyon nagyon szeretem! Szuper illata van,vidám flakonba zárva! Holnap feltankolok még belőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 7.

Pearl

2015. június 2.

IMÁÁÁÁDOM!!! annyi nyár az illata, a kis flakonja is:) tuti újraveszem,ha elfogy:) nagyon intenzív.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

pilluska

2015. május 6.

Nagyon szuper ez a szappan, az illata is nagyon jó és igazán feldobja a fürdőszobát ez a színes flakon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

kvitta.girl

2015. május 5.

Illata finom igaz, de minősége silány. Erős pink cuccot kinyomva kézbe nem habzik fel hanem trutyiként a csapon végzi amit aztán sikálhatok le folyton mert befogja a hófehér csempét, de valóban nem szárít és elég tetemes mennyiség ,de nem tisztít jól így hogy nem habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

agiv

2015. május 5.

imádom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 5.

imádom :)

chimera86

2015. április 11.

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :) Nem vagyok Balea rajongó, h finoman fogalmazzak, ezt is csak a nagyon vidám csomagolása miatt vettem meg, annyira megtetszett, hogy gondoltam szappannak biztosan megteszi. De olyan isteni és tartós az illata, hogy másnap muszáj volt megvennem a tusfürdőjét is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

mgina007

2015. április 10.

Amennyire nem vagyok jó barátságban a Balea tusfürdőkkel, ez annyira bejön. Nincs zavaróan mű illata, mint a tusiknak, ráadásul ez az ananász-kókusz kombó kifejezetten finom. A folyékony szappanoktól egyébként nem várok sokat, de azt mindet teljesíti. Kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sorbitol, Urea

Sorbitol h 1 1

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.