Balea

Ár:   €0.40   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. május 29.

Ár:   €0.40
Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Maximális felfrissülés a bőrnek: a friss gyümölcsös jegesteaillatú gélmaszk fehértea- és őszibarack-kivonattal érezhetően selymesebbé és különösen ápolttá teszi arcbőrét. Ezenkívül panthenollal hidratálja és nyugtatja a bőrt. A selymesen puha és ápolt bőrért.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Nicolett022

2020. december 21.

Az egyik legrosszabb maszk, amit használtam eddig, hatása egyáltalán nincs, felkenés után folyt le az arcomról még úgy is, hogy csak a tasak felét használtam, rendesen lemosni pedig nem is tudtam. Bizalmat adva a márkának vettem belőle négyet amiből három ment is a kukába, de legalább olcsó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

lZsuzsi

2020. november 20.

Igazabol semmit nem tett a borommel. Mikor az arcomrol mostam le, egy vekony filmreteg meg a boromon is maradt akarhogy vakartam magamrol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Olinda

2020. október 20.

Na... Ez a maszk valóban nem ígér túl sokat, de szerintem azt a keveset hellyel-közzel teljesíti is. Óvatosan kell felvinni az arcra, mert tényleg eléggé folyékony, ha nem figyelünk oda, csöpög össze-vissza. Nem érdemes belőle sokat használni, képtelenség is lenne felkenni egy egész 8 ml-s tasakot, több mint a fele lefolyna az arcunkról. Én annyira keveset kenek a bőrömre, hogy egy tasak akár 5-6 alkalomra is elegendő. És ilyen használat mellett nekem megfelelően teljesít is. Használat közben kellemesen hűsíti az arcbőrőmet (engem nem csípett, és egyáltalán nem irritált), majd lemosás után (mert muszáj jó alaposan lemosni, ami tényleg elég munkás, de ez a maszk a leírással ellentétben nem maradhat az arcon, mert nem fog beszívódni a bőrbe) nagyon puha, selymes, kellemes tapintású, hidratált lesz a bőröm. Természetesen nem csodaszer, de 199 forintot bőven megér ez a kis egyszerű maszk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

ponnytail

2020. szeptember 30.

Igazából egy pozitívumot tudok mondani.
Mivel reggel raktam fel nagyon felfrissítette az arcom, mivel jó kis hűsítő hatása van.
De ennyi!
Túl sok van egy filterbe, képtelenség felrakni az egészet és nem is érdemes, mert akkor nem tudja beszívni a bőr.
A lemosás miatt kap 1 csillagot.. az borzasztó és nagyon macera.
Ott ragad az arcon és rendesen megkell vele küszködni.. még szappanal is alig sikerült.

Szóval tényleg csak arra volt jó h reggel lehűsítse az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Igazából egy pozitívumot tudok mondani.
De ennyi!
A lemosás miatt kap 1 csillagot.. az borzasztó és nagyon macera.

Szóval tényleg csak arra volt jó h reggel lehűsítse az arcom.

Provence

2020. szeptember 20.

A dinnyés változatnál elmondottakat tudom ismételni: iszonyú folyós állaga van, nem szívja be rendesen a bőröm, egyfajta réteget képez rajta, nem lehet belemaszírozni, ellenben hiába töröltem le arclemosó kendővel és utána mostam le vízzel, még másnap is jött le belőle "kukacosodva". Bár ennek az illata jobban tetszett, mint a dinnyésé, de kb. ennyi pozitívum van benne csak..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

simoni

2020. augusztus 11.

Borzalmas. Tényleg annyira ragadt tőle az arcom, mintha egy cukros üdítővel meglocsoltam volna, esélytelen volt, hogy beszívódjon. Semmi hatását nem érzékeltem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

lollinymph

2020. augusztus 2.

Valóban nem a legjobb Baleás arcmaszk, de nekem nem volt vele különösebb bajom, szép puhává tette az arcom. Viszont tényleg nagyon folyékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nicu

2020. július 26.

Szerintem semmi illata nincs. Nagyon folyékony. Ahogy felkentem, elkezdte csípni a bőröm iszonyatosan. Kipirosodott a bőröm, pattikat nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

LauraLabancz

2020. július 19.

Nagyon szeretem a Balea termékeit, de ezzel nagyon mellélőttek, legalábbis szerintem. Nekem a hűsítő érzés helyett csípte, égette a bőröm és egyáltalán nem itta be az arcom a terméket. Sajnos le kell pontozzam, mert nekem nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

feketeagnes

2020. július 12.

Azt írja a csomagolás, hogy ne mossam le, masszírozzam be a bőrömbe. Na ez nekem nem ment, egy ragacsos réteget hagyott a bőrömön, de miután lemostam, puha és hidratált lett. Az illata is szuper. Nekem hátrány, hogy ilyen sokat raknak egy adagba, ha hétfejű sárkány lennék is rengeteg lenne... Ár-érték arányban szuper, pont annyi csodát kell várni tőle amennyit egy 300 Forintos maszknál gondolna az ember. Néha-néha kényeztetésnek belefér, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.