Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusmély tisztítás és gyengéd ápolás a ragyogó arcbőrért.

Az aktívszenet tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk a hatóidő elteltét követően könnyen lehúzható, gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget, szennyeződést és a felesleges faggyút az arcbőr felszínéről. Receptúrája aloe verával, E-vitaminnal és panthenollal megnyugtatja a bőrt, és elősegíti természetes egyensúlyának fenntartását.

Panniiii

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Egy próbát megért, de sok haszna nincsen, szerintem teljesen felesleges. Egyáltalán nem láttam semmilyen változást a bőrömön.
Mindenesetre jól néz ki amikor lehúzom a bőrömről, viszont iszonyú büdös. Újravenni biztosan nem fogom, de nekem megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

googles

2020. február 23.

Update
Minden hasznalatnal megerosodik bennem, hogy remek tisztito maszk, szuper aron tok jo mennyiseg. Szepen kitisztitja a borom, kulon elonye, hogy ha csak az orromra tennem, tudok belole kisebb mennyiseget is hasznalni.

Szuper maszk, szépen tisztítja az arcbőrt, még össze is húzza a pórusokat az orromon is, szóval csak ajánlani tudom.

Semmi kellemetlenséget nem tapasztalok használat alatt. Érdemes teljesen hagyni megszáradni és szuperül lejön.

A tubusból pedig nagyon jól adagolható, jobb sokkal a tasakos kiszerelésnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Update

A tubusból pedig nagyon jól adagolható, jobb sokkal a tasakos kiszerelésnél.

Lokitheprincess

2020. február 3.

Szörnyen büdös, és nekem nem is vált be. Ugyanennyi pénzért mérföldekkel jobb peel-off maszkok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 3.

GrabdeBelvedere

2019. október 25.

A Peel Off maszkok közül nem emelkedik ki. Hype, mert fekete, de közel nem azt tudja, mint a drágább "igazi" fekete maszkok.
Még azt sem mondanám, hogy hú de nagyon komoly a tisztító hatása. Másik Baleás maszkok tudják ezt vagy többet is akár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 25.

JVica98

2019. szeptember 21.

Szerintem egész jó arcmaszk (bár nem sok fekete maszkot próbáltam eddig, szóval nagyon viszonyítási alapom nincsen), de az elhalt hámsejtet szerintem szépen leszedi, az arcomat is egész szépen kitísztítja, simább az arcom használat után. Viszont az alkohol tartalma miatt szárít, utána nem árt a jó vastag hidratálás, és felvitel közben is eléggé csípi a szemem, de ez pár másodperc után elmúlik, összességében nem rossz, és elég sok cucc van a dobozában is, szóval sokáig elég

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Vkriszta

2019. szeptember 16.

Teljesen haszontalan termék, nulla hatás, erős alkoholos illat, ehhez túl drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Andii017

2019. július 17.

Hát nem tudom. "Illata erős,néha csípi a szemem. Úgy vettem észre,hogy kicsit tisztább a bőröm,de nem nagy valami. Az orromat egyáltalán nem tisztítja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 17.

Maurice

Korcsoport: < 18
2019. június 9.

Én mitesszerek ellen vettem, nem vált be.:( A szememet nagyon marta, a doboz háromnegyedét elhasználtam, aztán lepasszoltam. Eszembe se jutott újra venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. június 9.

CzFru

2019. június 1.

Nem rossz termék, hatázorozottan tisztít, lehúzni bizonyos részeknél nehéz, mert valahogy nem szárad meg mindenhol, ami nem tudom minek köszönhető, pedig egyenletesen viszem fel. Az alkohol felkenésnél annyira csípi a szememet, hogy fáj, de hál égnek hamar elillan. Nem biztos, hogy újraveszem, de elhasználom, mert rosszat nem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

raczrenike

2019. május 20.

Mindig is ki akartam probalni egy ilyen maszkot.
Viccesen neztem ki. Olyan szepen nem tudtam felvinni, mint ahogy elkepzeltem, feltem is a lehuzastol, de problema mentesen lehuzhato. Ami engem nagyon zavar, az alkohol. Olyan erös, hogy mar kellemetlen, szinte csipi a szememet. Mivel eleg tiszta a böröm, igy a hatasarol nem sokat tudok irni, de mindenkepp puha lett töle a böröm. Nem fogom ujbol venni, de egy probanak jo volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

Mindig is ki akartam probalni egy ilyen maszkot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate