Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusmély tisztítás és gyengéd ápolás a ragyogó arcbőrért.

Az aktívszenet tartalmazó Balea mélytisztító arcmaszk a hatóidő elteltét követően könnyen lehúzható, gyengéden eltávolítja az elhalt hámréteget, szennyeződést és a felesleges faggyút az arcbőr felszínéről. Receptúrája aloe verával, E-vitaminnal és panthenollal megnyugtatja a bőrt, és elősegíti természetes egyensúlyának fenntartását.

Fe0ve0

2021. július 18.

Rengeteg benne az alkohol, nagyon csíp, szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 18.

Rengeteg benne az alkohol, nagyon csíp, szárít.

juditjanka

2021. március 19.

Használtam már sok iylen lehúzható maszkot, de ez magasan a legrosszabb volt. Iszonyú alkoholos, alig száradt meg, végre miután megkötött, egyáltalán nem lehetett lehúzni, ráragadt a fekete cucc a bőrömre, a szemöldököm szélébe, majd mire végre levakartam, megfogta a kagylót, és alig tudtam lesikálni. Hatása annyi volt, hogy kifáradtam a takarításban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 15.

Nemrég találtam meg porosan a fürdőben.Úgyhogy gondoltam leíroma véleményem,hátha segítek valakinke ezzel.:Nagyon rossz.Erős alkoholos szaga van,nagyon csípte a szemem és az orrom.Égett tőle az egész arcom,meg sem tudtam várni hogy megszáradjon annyira rossz volt,pedig nincs valami érzékeny bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 15.

unhappily

2021. január 3.

Az egyetlen lehúzható maszk, ami csak a miteszereket szedi ki, a pihéket nem. Nagyon szerettem, de úgy tűnik, már nem gyártják. Ha valaki nem elégedett vele, szívesen megveszem, akár bontott állapotban is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Letti2

2020. december 31.

Nagyon alkoholos. Büdös. Nem esik jól használni. Nem vettem észre, hogy bármi jó tett volna az arcommal, de legalább nem is rontott rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Pinky

2020. november 6.

Szörnyű, folyik, semmi hatása, ráadásul marja az arcom, amíg fent van. Inkább fizetek 5x többet egy olyanért, ami hatásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

NiklettaDubell

2020. július 31.

Kiváncsisag miatt vettem meg, de nagyon budos. feleig van benne, de egyszeruen hasznalhatatlan az egesz. Adok egy esely meg neki a heten, megprobalom jo vastagon felkenni, minel hamarabb fogyjon el. Egy penz kidobas volt. Senkinek nem ajanlom h vegye ha meg van a polcokon. Talaltok ennel sokkal jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Sarlottha

2020. július 11.

Nagyon vegyes érzelmeim vannak ezzel a cuccal kapcsolatban. Egyrészt tényleg kiszedi a miteszereimet(a jó tag pórusok biztos előnyt jelentenek ebben😂), másrészt viszont csípi a szememet és konkrétan meg az apróbb piheket is kitepi, szóval nem túl kíméletes. Nm biztos higy újra eszem, de nem rossz ha van otthon egy ilyen 🤷🏻‍♀️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 11.

pinksunset

2020. június 28.

Nem olyan rossz, mint ahogy gondoltam, bár csodát nem kell tőle várni. Tényleg nagyon büdös és a szememet is csípi egy kicsit, viszont szépen le lehet húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Panniiii

Korcsoport: < 18
2020. május 25.

Egy próbát megért, de sok haszna nincsen, szerintem teljesen felesleges. Egyáltalán nem láttam semmilyen változást a bőrömön.
Mindenesetre jól néz ki amikor lehúzom a bőrömről, viszont iszonyú büdös. Újravenni biztosan nem fogom, de nekem megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate