Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet feltöltötte: AnnaR, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. március 30.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Finoman és hatékonyan tisztítja meg a normál és vegyes arcbőrt. A bambusz radírozó szemcsék eltávolítják az elhalt hámsejteket és a felesleges faggyút. Mélyrehatóan tisztítja és egyenletesebbé varázsolja a bőrt, így ragyogóan friss és érezhetően simább arcbőrt eredményez. Aloe verával és Hydro komplexszel segít megelőzni a bőr kiszáradását.

ksariable

2021. november 29.

Szuper radír szuper áron. FInom az illata, nagyon picik a szemcsék és tökéletesen teszi a dolgát. Használat után javaslok egy jó adag hidratálót!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 29.

Raulita

2021. május 13.

Az illata nagyon finom, elegendő szemcse található benne. Használat után valóban simább, tisztább érzetű a bőröm. Szerintem ár-érték arányban verhetetlen. Biztos újra venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 13.

blumarine

2021. február 28.

A dm-ben vásároltam legutóbb és nála kötöttem ki. Heti 1-2 alkalomra kell arra jó és a bőrömmel sincs igazán probléma, csak szárazabb egy ideje. 2-3 alkalommal használtam, nem volt vele gond, nem húzza a bőröm, nem pirosodtam ki tőle minden ok. Volt már jobb arcradírom, de ez is teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

Babsszi

2020. október 20.

Azt gondoltam jót tenne egy finom szemcsés arcradír az bőrömnek az állandó maszkviselés miatt. A géles állaga miatt valóban simább és hidratáltabb az arcom a használat után, tisztit is bár a "mélyreható tisztítást" elég erős túlzásnak érzem ezzel ellentétben a radírozó szemcséket viszont abszolút nem érzem benne. El fogom használni, de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 20.

St04

2020. július 26.

Nagy szemcséi vannak. Radirozás után sem érzem tisztábbnak a bőröm. De az elhalt hámsejteket valamennyire eltávolítja. Egyszer vevős

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

KataLinn

2020. május 30.

Első használatakor kissé csalódtam benne, mivel nem a várt hatást hozta, de későbbi próbálkozásoknál jöttem rá hogy a termékből eleg egy egészen kevés adag. Nem kell sokat használni belőle, mivel ha sokat nyomok ki a termék túl vastag lesz. Amikor kevesebbet használtam a lemosás után ki tudtam nyomni a miteszereket az arcomon. Ez eddig egyetlen termékkel se fordult elő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 30.

rosiecheecks

2020. május 18.

a szokasos balea sargabarackos radir helyett vettem meg.... barcsak ne tettem volna ezt meg!
a szemcsek szinte nincsenek benne, nem erzem a kellemes frissen radirozott arcot... testradirnak talan jo lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

nmthlr

2020. április 15.

Kb két hónapja vettem meg. Eleinte tetszett, de hosszabb távon kiszárította a bőröm. Radírozó hatását alig érezni. Végül testradírnak használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.