Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lulley93, Módosítva: 2018. július 13.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Mandulaolajjal, hialuronsavval és aloe verával kényezteti az ajkakat, így azok a használat után azonnal csábítóan teltnek tűnnek és jól hidratálttá válnak.

bszandra

2019. január 12.

Nekem is szakadt volt amikor kivettem, valószínűleg már úgy vettem, mert itthon nem nagyon pakolgattam. Folyamatosan szétszakadt a számon, égette és kiszárította, szörnyű volt. A boltban is véletlen vásároltam meg, mert olcsóbb ár volt feltüntetve, de Dm-ben mondjuk gyakran járok így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

viewxy

2018. szeptember 21.

Én arra számítottam hogy nem csak a csomagolásán, hanem magán a terméken is lesz egy ilyen szép minta. Nem tudom miért gondoltam így, de picit csalódás volt amikor megláttam, hogy egy átlátszó valami. Nem volt túl nedves, lehet ilyennek kell lennie, most használtam hasonlót először. Szépen fent maradt a számon, akkor is ha ültem. Kicsit bizsergős érzés volt egy idő után. Nem vettem észre semmi hatást sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 18.

Kiszárította a számat, nem értem, miért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Kiszárította a számat, nem értem, miért.

Ad-Namah

2018. augusztus 9.

Nekem is el volt szakadva, amikor kivettem a csomagolásból, egy kicsit csípett, az illata fura volt, a hatása jó, de ahhoz elég drága hogy rendszeresen használni lehessen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Fabi95

2018. július 30.

Nagy csalódás a Balea-s csipkemintás maszkjához képest. Már úgy vettem ki a csomagolásából, hogy el volt szakadva, nem feküdt fel normálisan az ajkakra és alig volt benne "cucc". Bár kétség se fér hozzá, hogy puhák lettek az ajkaim. De összességében nem veszem újra a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

pont

2018. július 29.

sejtettem előre, hogy nem éri meg, de imádom kipróbálgatni az ilyen új dolgokat. őszintén szólva nem nagy szám, vigyázni kell, hogy a helyén maradjon (ha csak nem akarsz 20 percig feküdni, én nem akartam), először nagyon picit csípett is, pedig nem érzékeny a bőröm. hatása nem rossz, de ragacsos érzetet hagy maga után és nem érzem, hogy többet nyújtana bármelyik jobb minőségű ajakápolónál, viszont ez 500 ft/alkalom, azok meg leosztva sokkal olcsóbbra jönnek ki, még ha drága ajakápolóról van is szó.
kiróbálni érdekes lehet, de nem egy nélkülzhetezlen dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

kiróbálni érdekes lehet, de nem egy nélkülzhetezlen dolog.

Annabanna

2018. július 18.

Nagyon jó kis maszk. Alaposan leradírozott szájra szoktam feltenni és egy picit nyomkodni hogy ott maradjon. Nekem nem potyog le 20 percig hagyom fenn. Kellemesen bizsereg és hidratálja a számat.
Nem szoktam 1 alkalom után kidobni, baleás hyaluronsavas szérumot kenek a tokjába és azt szépen felszívja és megint nedves lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Enjy3

2018. július 14.

Szerintem nagyon jo . Igaz hogy kb 10 percig mozdulatlanul feküdni kell és megpróbálni nem beszélni :D . Amit eddig probáltam szerintem ez az egyik legjobb .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 14.

lulley93

2018. július 9.

Ez egy nagy szar, mar bocsanat. Az elso masodpercekben elszakadt. Szinte semmi gél nincs rajta. 10 percig kitartoan masszirozgattam a szamat es kornyeket a cafatokkal (mindket felevel, mert ki tudja melyiken volt a nemletezo anyag), es semmi.
Meg ne vegyetek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Meg ne vegyetek!

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az agar tengeri vörösmoszatokból nyert poliszacharid-keverék. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gélképző, viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó), megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) hatású összetevő, de szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt is használják a kozmetikumokban. Mivel rengeteg vizet vesz fel, ezért a bőr nedvesítésében van szerepe, kiváló vízmegkötő és bőrsimító hatással bír. Általában zselés jellegű pakolásokban és krémekben használják, a biokozmetikumok géljeinek egyik fő alapanyaga.