Balea

Ár:   169 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: swetocti, Módosítva: 2016. december 30.

Kategória:   Hajápolók

Száraz,igénybevett hajra. Nem tartalmaz szilikont.
Védi a hajat a kiszáradástól, őszibarack és kókusz kivonatot tartalmaz. A B3 és B5 vitamin komplex bársonyosan ápolja a hajat.

vivien88

2018. február 17.

nekem a nagyobb pumpás verzió van meg. az illata nagyon finom. szeretem használni jó érzés a szárítás után is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

Teszter03

2017. december 10.

Elég jó kis termék, de azért nekem valahogy mégse hozza azt a szuper-hidratált érzést hajmosás után. Inkább egy erősebb balzsamnak mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

chililamp

2017. november 24.

Bár sok hajam van, mégis két, de talán 3 alkalomra is elég volt. Nem rossz, nem rossz. Az egypercesét jobban szeretem, úgy érzem, az jobban táplál, de ez sem rossz. Mivel jobb passzban volt a hajam, mikor használtam, ezért érezhetően ápolta is. Szerintem, ha valakinek csak kis extrára van szüksége, vagy kísérletező kedvében van, stb, akkor bátran próbálja ki!
Az illata nekem tetszett, a hatása sem volt rossz, de van ennél jobb, az tény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Az illata nekem tetszett, a hatása sem volt rossz, de van ennél jobb, az tény.

beautycare

2017. november 24.

Helyes kis pakolás, szuper illattal. Minimálisan táplál, de a Balea termékek nálam minimális hatásfokkal működnek. Ezt is amolyan tűzoltásra javasolnám, ha nincs más kéznél, de valamit szeretnénk táplálni a hajunkon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

sttpcsillag

2017. november 20.

Az illata szerintem büdi, túl mű de szerencsére nem is marad sokáig meg a hajban. Eléggé lelapította a hajamat, egészséges fényt adva neki, de nagyon gyorsan zsírosodott tőle, pedig csak az alsó harmadra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

anna22

2017. november 8.

Nekem tetszik. Hajmosás ELŐTT használtam bevizezett, megtörölt hajon. Azonnal beszívta az egészet a hajam, így nem sokra volt elég, de ez ne legyen mérvadó, nekem kicsit hosszú a hajam... :D
Kb. pont öt percig volt fent. (Zeneszámmal mértem...) Az illata meleg(nem forró) vízzel kimosva nemigen maradt meg a hajamban, igaz, hogy utána sampon a fejtetőmre és balzsam az aljára ment még.... (Amiknek nincs különösebb illata.) De a végeredmény tetszik(átlagos), kicsit nehezebben öblíthető úgyéreztem, de ez valószínűleg nem gond... Fésülhetőségről továbbá sem tudok mit mondani, abban a hajam verhetetlen, mindegy mit kenek rá. :'D Puhának pedig puhamarad így is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

orsi0210

2017. október 18.

Két csillagot adok a terméknek, mivel finom az illata és olcsó. Sajnos más jót nem tudok írni, ugyanis hatását semennyire nem éreztem a hajamon, mintha nem is hagytam volna rajta 5-10 percig. Többet vártam az itteni vélemények alapján...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

gombirenn

2017. augusztus 25.

Régebben használtam, nagyon meg voltam vele elégedve, főként azért is szerettem mert nem tartalmaz szilikont és sokáig jó illatú volt a hajam. Sajnos mostanában nem láttam csak az egy perces változatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

pepszi

2017. július 28.

Nagyon szeretem az illatát, nem első alkalommal veszem újra. Csodát nem vártam tőle...de tény, hogy puhább lett a hajam tőle, így a várakozásaimat is felülmúlta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

picilara

2017. július 20.

A kis tasak a rövid, alig vállig érő hajamra 3 alkalomra is elég. Kb 5-10 percet fent hagyom és jó illatú, puha lesz a hajam tőle. Szép puha lesz tőle a hajam és friss illatú, ennyi pénzért abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Prunus Persica Juice, Hexyldecanol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.