Balea

Ár:   269 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: coffeeandme, Módosítva: 2018. december 17.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ápoló krém egzotikus-édes illattal. Ideális test-, arc- és ajakápolásra. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

PinkMcFreeze

2019. január 7.

Az illatát nagyon imádom, mert ananászos-kókuszos illatra emlékeztet a legjobban. Most jön a negatívum része, amely számomra az, hogy nagyon csípi az arcomat, pedig több ilyen cuki kis krémem is van és nem tapasztaltam hasonlót, pedig többször is neki leselkedtem, hogy hátha valami más dolog miatt van, de sajnos ő a tettes. Kézkrémnek elhasználom, remélem annak befog válni, viszont a fenti árnál drágábban lehet megvenni a boltban, mert mikor megvettem is csodálkoztam, hogy nem 300 hanem 400-500 körül volt, csak, hogy megszoktam, hogy ezek a cuki krémek annyik, de nem mindegyik :D Szóval egy próbát mindenféleképpen megér csajok, de sajnos nálam nem lett befutó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak