Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Bőrápoló krém vanília és mályvacukor illattal. Alkalmas kézre, arcra és ajkakra is.

tdorina3

2018. március 14.

Rám hárult a feladat, hogy a megmaradt fél tégelynyi krémet elkenegessem, így jutottam hozzá. Nem egy nagy durranás, nekem annyira az illata sem jött be, pedig szeretem a cukorkaillatú dolgokat. Átlagos kézkrémnek mondanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

Coconutty

2017. október 22.

😍 A tégely tetszett meg, ami majd ha kiürül, tuti nem a kukába kerül. Jól hidratál, pihe-puha bőrt varázsol, az illata pedig tartós és nagyon finom. Spórolok vele, mert egyre ritkábban látom a polcokon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

PinkMcFreeze

2017. október 10.

Nagyon finom illata van. Röviden kellene jellemeznem akkor : cukormámor. Nagyon nagy kedvencem! (: Arcra használom leginkább. A bőrömön hamar beszívódik és utána még érezni ezt a csodálatos illatot. Aki szereti az édes illatokat, annak ez kötelező darab! (: A hidratáltsága számomra tökéletes, mert reggel puha az arcom és friss. Sajnos nyár vége felé találkoztam vele, de remélem még későbbiekben is kapható lesz! (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

jersey69

2017. október 6.

Nagyon cuki a tégely, de kicsit nehezen tudtam kinyitni :) Az illata nagyon kellemes, a bőröm szerette, hamar beszívódik. Összességében kellemes meglepetés volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 6.

Kelokaa

2017. augusztus 13.

Sajna kifutó lett, van még pár darab itt - ott, csapjatok rá amíg van, sajna későn jöttem rá hogy mennyire jó!! Hiányozni fog... Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

spavanilly

2017. június 27.

A cuki csomagolás miatt csábultam el.
Nagyon nehezen nyílik a tégely, a krém illata nem túl intenzív...de van!
Szépen mutat, de semmi több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

A cuki csomagolás miatt csábultam el.
Nagyon nehezen nyílik a tégely, a krém illata nem túl intenzív...de van!
Szépen mutat, de semmi több.

Glowycosmeticsblogspot

2017. június 8.

Mivel nagy krémfanatikus vagyok és erről tudnak a barátaim is, akik főként pasik, és elmesélem nekik mit sikerült találnom, ami elég cuki ahoz, hogy megosszam velük. Azt kérdezték,hol találok mindig ilyeneket és hogy nekik is kell. :DDD Hát igen én is azért vettem meg,mert mályvacukor a cukivilág egyik legcukibb alapanyaga és hihetetlenül ritka. (Persze a vattacukor még nyerőbb) Az illata olyan,mint a cukor erdő, eszméletlen édes. Viszonylag gyorsan beszívódik és egész nap lehet érezni ezt a cukorka illatot. Egész jól hidratál és csak 300ft volt. Mindenkinek ajánlott, a csomagolása is nagyon szép és aranyos, én is szívesen megtartanám.:DD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

LathatatlanOzike

2017. május 29.

A tégely szuper, szintén nem kidobós, de a krém illata nekem kevésbé tetszik, mint a cseresznyés-kókuszos verziónak. Elhasználgatom a kezemre, mert jót tesz neki, de őt nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

mokojka

2017. május 23.

Dísze lehet a fürdőszobapolcnak vagy az éjjeliszekrénynek,olyan aranyos ez a kis doboz.Jó volt megjutalmazni magam egy fárasztó nap végén vele.Ajándéknak is kiváló lehet! Az állaga jó,finom selymes krémes,kellemes használni.Nem zsíros,de nem is vizes. El tudom képzelni,hogy van valami ápoló hatása,hiszen nagyon szépek az összetevők. Az illata..na talán itt én egy picit erőteljesebbre,édeskésebbre,sziruposabbra számítottam,vágytam,de ettől függetlenül kellemes ez az enyhe cukros illat is. Ezért nem jár pontlevonás,hiszen örömet okozott,a kis dobozkát pedig megtartom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Kelo

2017. május 20.

A párom odáig van érte, de még nekem is tetszik, az illata nagyon kellemes és jól hidratál, mivel gyakran száraz a kezem szoktam időnként én is használom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak