Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. december 15.

Kategória:   Tusfürdők

2020. limitált kiadás

Tusolóhab rózsa kivonattal és hosszantartó illattal. Minden bőrtípusra.

sildi

2022. július 15.

Ár-érték arányban nem rossz, szuper a habja és sokáig elég, szerintem hamar meg lehet unni az illatát, de olyan jó érzés használni, hogy megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 15.

gomoripetra

2022. június 26.

Felbuzdulva a Rituals tusolóhabjának használata után... Igyekeztem volna találni olcsóbb alternatívát... Nyilván nem vártam el azt a minőséget ár-érték arányban, de nekem egy picit csalódás. Az illata maga valami isteni, egy az egyben La vie est belle parfüm illata van, ami hozzáteszem nagyon tartós és fürdés után is érezni. Viszonylag kiadós is, bár magával az állaggal nem voltam kibékülve, ez miatt nem is vásárolnám újra. Teljesen olyan érzet, mintha borotvahabbal fürdenék, mivel egy minimálisan sem habzik a termék. Egyébként szuper kis termék lenne. Szívesen használtam el egy flakonnal belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 26.

aquana

2022. május 8.

Le volt árazva, megvettem, kipróbáltam, szuper volt, de mivel az előző tusfürdőmből még volt elég, elraktam szekrénybe. Kb. egy hónap múlva eljött az ideje, de valahogy megromlott - kellemetlen mellékillatot produkál, a hab ilyen béna szottyadt, nagyon rossz érzés használni. Nem járt le, fogalmam sincs, mi történt, de így nincs sok kedvem újravenni. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 8.

Kincsi

2022. május 1.

Nagyon jó hab, főleg ekkora összegért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 1.

Nagyon jó hab, főleg ekkora összegért.

vfejes

2021. november 20.

La vie est Belle 🌈❤️🌷🤘🏻 Imádom. Sűrű, illatos, hosszan érezni. 500 Ft. Remélem nem vonják ki, mint a limitált testápolót…

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 20.

Terkabarka

2021. november 18.

Magáról a termékről nem is tudok érdemben nyilatkozni, mert annyira erősen La Vie Est Belle illata van, én meg azt annyira nem bírom elviselni, hogy második használat után kénytelen voltam elajándékozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 18.

Lorna

2021. szeptember 11.

Mostanában elszontyolodott Pikachu arccal járom a drogériákat és konstatálom a szomorú tényt, hogy mindenhonnan eltűntek az Emberiség Legnagyobb Találmányainak Egyike ( a kerék, meg a penicillin után) :a Tusfürdőhabok. Régen volt Nivea Simakék, Nivea Sötétkék, Dove Ilyenillat, Olyanillat, Fa, Balea...
Most egyedül ezt a Baleát találom ebben a Szomorú Armageddonban.
Nos ez a Balea Pink Blossom Tusfürdőhab - a Tusfürdőhabok Hegylakója - teszi a minden tusfürdőhab dolgát, szépen felvert tejszínhab állagra varázsolódik és simogatja a bőrömet fürdés közben.
Az illata annyira nem tetszik, kicsit mű, de nem is merem mondani, mert meghallja és ő is nyugdíjba vonul, és mi lesz velem nélküle, ha ő is eltűnik?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Most egyedül ezt a Baleát találom ebben a Szomorú Armageddonban.

nikoletta1270

2021. szeptember 4.

Egyszerűen imádom. Nagyon jó illata van, fantasztikusan puha érzés ezzel a habbal fürdeni. 5***

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

ancsi1979

2021. augusztus 16.

Én imádom :) Nagyon jó illata van, olcsó, és nagyon gyors vele a fürdés, mert könnyű leöblíteni, valamint nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

juditfoldesi

2021. július 1.

Egyszerűen isteni az illata, pedig nem rajongok a virágos illatokért. Szinte olyan, mint egy luxus parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.