Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 13.

Kategória:   Dezodorok

Rózsaszín grapefruit illatú dezodor spray.Alumínium nélkül.

viviendiamond91

2017. november 2.

Még a nyáron vettem, de mást is használtam mellette párhuzamosan.
Nagyon szeretem az illat, friss,könnyű. Megfelelően tette a dolgát,foltot sem hagyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Még a nyáron vettem, de mást is használtam mellette párhuzamosan.

lbrigitta04

2017. október 25.

Az illata nem vészes, nem hagy fehér foltot a ruhán, otthon használom leginkább, ahol takarítás vagy edzés közben izzadok le, úgy hatásos. Otthonra tökéletes, és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Zaynab

2017. szeptember 20.

Tényleg büdös.
Eleinte még volt valamennyi illata, de az sem grapefruitos.
A flakon tartalmának még megvan a fele, de már büdös. Szétvált a fura szag és a felhajtógáz, szóval amikor kifújom a spray-t, akkor gázszaga van, ami persze nem tetszik.
Haszontalannak tartom, hiszen nem látja el a funkcióját és a szobám leveőjét sem tudom vele frissíteni, vagyis még arra sem tudom használni.
A púderesség pedig csak a kifújáskor van, mert olyankor fulladok tőle, viszont gázszagú, büdös is.
Ráadásul nem is tartós (bár így, hogy gázszaga van, így az nem is baj).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Tényleg büdös.
Eleinte még volt valamennyi illata, de az sem grapefruitos.
Ráadásul nem is tartós (bár így, hogy gázszaga van, így az nem is baj).

pigglypig

2017. július 16.

Én szeretem az illatát, olyan kis enyhe, nőies, púderes. Az más kérdés, hogy a pink grapefruit név nekem egy gyümölcsös, intenzív, pezsgő, nyári illatot takarna, és ezt is vártam, na ez a fajta számításom nem jött be :) Attól még jó, csak én kifejezetten nyárra szerettem volna venni.
Amúgy teszi a dolgát, nem vagyok túl izzadós, ha valaki hajlamosabb rá, neki lehet, hogy kevés lenne ez a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Nikk89

2017. július 3.

Iszonyat büdös. Ráadásul egész nap éreztem.WC-illatosító szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Iszonyat büdös. Ráadásul egész nap éreztem.WC-illatosító szaga van.

NoraFleur

2017. június 17.

Nagyon szeretema Balea márkát, szinte minden terméke bejött nekem, de ez nagyon nem. Mikor magamra fújtam égető, csípő érzést tapasztaltam, pedig nem borotválkozás utan használtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 17.

kaposztamester

2017. június 2.

Nagyon középkategóriás.A többi balea deo-hoz képest annyira nem tartós

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Nagyon középkategóriás.A többi balea deo-hoz képest annyira nem tartós

kismadár

2017. március 14.

Régi dezodorokra emlékeztet az illata, finom, gyümölcsös, de hatása kb. nulla... Nélküle jobb illatom van, mint vele. Ez csak tűzoltásra jó, ha tényleg nincs otthon semmi, akkor tudjak magamra valamit fújni, de egyébként túl sok hatása nincs sajnos, nem jó minőségű.. Bár ennyi pénzért nem is nagyon lehet más várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

flobianti

2017. február 24.

Valami új "dezodoros"élményre vágytam, ezért vettem meg. Az üzletben nem tudtam az illatát tesztelni, mert ugye dezodorból fújni nem illő ( nem is szabad!), de a kedvező ára miatt nem éreztem túl nagy kockázatnak a megvásárlását. Nagyon szeretem. Tetszik az illata, engem hatékonyan véd a nap megpróbáltatásaival szemben ( nem mindig fújom újra napközben, max.1X). Fogok még vásárolni belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 24.

lovecreams

2016. november 2.

Közepes kategóriájú dezodor. Fincsi, gyümölcsös-édes illata van, bár nem tudom mennyire van köze a pink grépfrúthoz:D Ruhán percek alatt eltűnik, viszont hónaljon egész sokat bír. Tesi órán használom, oda teljesen tökéletes. Plusz pont az alumínium mentessége! Kap egy 4-est:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol