Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   2 x 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: bernadettu, Módosítva: 2019. május 13.

Kiszerelés:   2 x 50 ml
Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Sampon és hajbalzsam egy flakonban, sárkánygyümölcs illattal. Minden hajtípusra. Szilikonmentes, vegán termék.

bernadettu

2019. augusztus 8.

Update: utazáshoz újratöltve is tökéletesen zár, a csillagokat viszont visszaveszem, mert utólag visszaolvasva nincs összhangban azzal, amit tapasztaltam
Én is azért vettem, mert arra gondoltam, hogy utazáshoz praktikus lesz. de úgy voltam vele, csak ki kéne próbálni előtte. Kb egy hete használom, 2 naponta szoktam hajat mosni. Csak a második mosásnál habzott fel a sampon.Az illata engem a multivitaminos üdítőkére emlékeztet, de a hajon nem marad meg A balzsam illata is hasonló, az sem marad meg a hajban.
Első használat után már 1 napon belül nagyon zsíros lett a hajam, szóval napi szinten moshatnám vele a hajam, hogy normálisan nézzen ki, ezért azóta a sampont előmosásnak használom és utána a jól bevált samponomat is használom.
Elég rövid a hajam, de miután rájöttem, hogy nekem nem válik be a sampon, igyekszek többet nyomni belőle, hogy minél hamarább elfogyjon és a saját samponommal újratölthessem, és a fél flakon sampon még így is benne van, szóval hajhossztól függően 3-6 mosásra elegendő lehet.
A balzsam sem vált be igazán, kifésülést elősegteni nálam nem fontos szempont, de a hajam pl.nem puha utána, hanem inkább sprőd érzete van.
Valószínűleg jobban járok, ha veszek egy üres flakonokból álló utazási szettet és csak áttöltöm a saját cuccaimat bele, mint hogy ezzel szórakozzak, de a csomagolását mindenképp meg fogom tartani, ezért megérte megvásárolni a terméket és nem is olyan drága.A pontokat inkább a csomagolásra adom, újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Honeyhair

2019. augusztus 5.

Nekem alapvetően nincs bajom a Balea termékekkel, egyik-másik minősége egész magas, de ez sajnos, nem vált be. A lányom dús, hosszú hajára vettem nyaralás alatti ápolás céljából (Balaton), és használta is rendszeresen, mind a tóban, mind az úszómedencében való fürdés után. Viszont a haja gyakorlatilag olyan lett tőle, mintha nem használt volna rá semmit. Sprőd, fénytelen, nehezen fésülhető, rakoncátlan hajtömeg, szegény, úgy nézett ki, mint Csubakka. Alig vártuk, hogy hazajöjjünk és itthon a már bevált hajápolószereivel visszaállítsuk a megszokott állapotát, puhaságát, fényét. Értem én, hogy saját márkás termék, meg hogy utazó kiszerelés (bár a kis méretnek nem feltétlenül kellene egyszersmind rosszabb minőséget is jelentenie), de ez azért rendesen alulmúlta még a Baleától megszokott színvonalat is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Jane

2019. augusztus 4.

Mint mindenki más szintén utazáshoz választottam ezt a terméket. Azon kívül, hogy a csomagolása a lehető legpratikusabb, amivel valaha találkoztam, sajnos semmi jót nem tudok elmondana termékrőli, pedig évek óta csak Baleás sampont használok. :( Az illata nekem nem tetszett, kifejezetten irritált. Ami pedig a sampon-balzsam minőségét illeti, háát... maradjunk annyiban, hogyha nem lettem volna rákényszerülve elhasználni, a kukában landolt voltan :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 4.

random

2019. április 17.

pont ugyanolyan mint a kókuszos, csak az illata más. a sampon megfelelően tisztít, ha kétszer használom, a balzsam pedig pont elég ahhoz, hogy ki tudjam fésülni a hajam, és ne érezzem száraznak, durva tapintásúnak. persze azért még legalább a szokásos hajápoló spray-m kell hozzá, hogy selymesnek is érezzem a hajam. a kétoldalú tubus pedig még mindig zseniális, ha elfogy, a csomagolást nem fogom kidobni, mert utazáshoz nagyon jól fog jönni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid