Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: tátombák, az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2019. augusztus 12.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A frissítő lime illatú arctisztító gél kíméletesen, mégis alaposan távolítja el a szennyeződéseket, faggyút és sminket. Apró bambuszszemcséket tartalmazó formulája enyhe bőrradírozó hatású, eltávolítja az elhalt hámsejteket, finomítja a pórusokat és egyenletesebb bőrt eredményez. Az édesgyökér kivonat és a panthenol nyugtatja, ápolja a bőrt, anélkül, hogy kiszárítaná.

Ár: 600 Ft / csere: Balea Med Ultra Sensitive Waschgel , Eladó: Peni21
Állapot: 1x használt , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel
Ár: 500 , Eladó: Mirennis
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, XI. ker, fizetés: személyes átvétel a Móricz Zsigmond körtéren és a Dózsa György útnál lehetséges

Fiesta

2021. január 30.

Gyengéden tisztítja a bőröm. Kellemes illata van. Tiszta selymes utóérzetet ad. Viszont hámlasztó vagy pórusösszehúzó hatást nem tapasztaltam. Ár értékben nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

d.anett89

2020. október 17.

Nemrég próbáltam. Meló után, eléggé szennyeződéssel teli az arcom. Az illata semleges számomra, jól habzik (nekem megfelelő), eltávolította a sminket és a szennyeződést. Porust jól össze húzza. Szerintem teszi a dolgát. Biztosan újra veszem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 17.

alekszandra00

2020. október 13.

Nagyon megszerettem a Balea citromos - lime-os készítményeit, azt bánom, hogy az arkrémet nem találom sehol.
Nagyon jó az illata, az állaga. Hatása átlagos, szépen tiszít. Mattítást és egyéb profi hatást nem tapasztaltam, de mindenképpen megéri, főleg ezért a pénzért.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 13.

Qwerty

2020. június 7.

Elég jól teszi a dolgát. Én egy kis szilikon arctisztító párnával használom, azon felhabosítva egy csepp elég az egész arcra. Utána puha lesz a bőr, nem szárít, semmi gondot nem okoz heti 2-3 használat mellett. A szemcséket nem szeretem benne, ahhoz nagyon kevés, hogy bármit is érjen - ahogy én használom totál felesleges is -, csak arra jó, hogy a szemembe meg a számba kerüljön lemosáskor.
Szeretem a friss, zöldes illatokat, de ennek az illata mégse tetszik, van benne valami zavaró. Szép nagy adag, sokáig fog még boldogítani. Egyelőre nem tervezem leváltani, de esélyes, hogy kézmosóként végzi.

Update. Dehogy végzi kézmosóként. Azóta vetem több arclemosót is, de csak ez lett a kedvenc. Még az illatát is megbocsátom, van ennél bőven büdösebb. Azt hiszem kumquat vagy yuzu illat is lehet benne, az zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

k.boglarka

2020. május 16.

Teljesen megvagyok elégedve a termékkel. Szépen megtisztítja a bőröm, kellemes az illata és az ára is megfelelő. Elég belőle keveset használni és sokáig is elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Szabina82

2020. május 3.

Kellemes illata van, szépen tisztít, utána nem érzem a bőrömet zsírosnak. Hámlasztót heti 1-2x használok mellette, így az igazi. Sokáig kitart, nem kell sok belőle- atctisztító szivaccsal használom. Többször vettem már ezt a terméket - próbáltam drágább arctisztítókat is, de ez jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 3.

bibike2000

2020. április 16.

Nagyon tetszik az illata, a krémjével együtt használom. Nagyon jó az állaga, sűrű, zselés. Nekem tényleg hámlasztott, olyannyira, hogy pár száraz foltot csinált az arcamra. Jó kis zsíros krémmel tudom orvosolni szerencsére. Jók benne a mikrogyöngyök, sokáig elég, ára megfelelő. Heti 2 használatnál többször nem szabad használni, mert szárít. Meg kell tanulni használni. Ha elfogy, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

Lia12

2019. szeptember 8.

Én is kék aloe verás arctisztító helyett vettem meg. Arcradírnak nagyon bevált, viszont mindennapos használatra nem ajánlom, a sav miatt gondolom nekem elég érzékeny lett tőle a bőröm, könnyen kipattogtam, viszont heti egyszer vagy kétszer nagyon kellemes, jól radíroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

tátombák

2019. szeptember 3.

A gél állagú arctisztítókat szeretem, és mivel a kék aloe verásat hónapok óta nem látom, kénytelen voltam ezt venni.
Szeretem benne, hogy a radírozó darabok kemények, nagyon jó vele dörzsölni az arcomat. Viszont sminklemosásra nem jó, sok festék marad az arcomon utána, mindenképpen kell mellé külön lemosó. Ez egy arctisztító géltől nem lenne nagy elvárás (a kéknek simán ment), úgyhogy ezt szerintem inkább bőrradírnak érdemes venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate