Balea

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. augusztus 29.

Kategória:   Hajápolók

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AuroraMoon13

2024. április 27.

A L'Oreal wonder water helyett vettem meg, mert drágának tartottam azt. Szerettem használni, tetszett az illata, a hatása, de amióta kipróbáltam másmilyet, nem tudok neki 5*-ot adni, mert az én hajam számára van jobb is. Kevés elég belőle, puha lesz tőle a haj. Sokáig elég, kedvező az ára, szóval aki ki szeretné próbálni a wonder watert, ajánlom neki kezdésnek ezt, beválik -e egyáltalán a formula! Száraz hajvég, zsíros fejbőr kombóval rendelkezem, nem nehezítette el a hajam, sőt akár kiváltható vele a balzsamozás, de sz én hajam azért igényelte. Akinek zsíros fejbőre, nem olyan száraz a hajvége, de szeretné ápolni valami könnyed cuccal, ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. április 27.

lestyaneniko

2024. február 19.

Puha, sima és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam! Nagyon jó áron van, és sokáig kitart (nem kell sok belőle, közepesen hosszú hajarmra sztem egy fél évre elég egy flakon)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 19.

dandelion97

2023. november 23.

Imádom az illatát, 1-2 napig érződik a hajamon😍 Öblítés után szép, selymes, csillogó hajat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 23.

niki123

2023. október 16.

Már elhasználtam pár tubussal. Hosszú, melírozott hajamnak nagyon jót tesz. Könnyű használni, engem nem bánt az illata, szép selymes lesz tőle a hajam és nem drága. Mellé használok azért balzsamot, maszkot és olajat is, de muszáj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

palotapincsi

2023. augusztus 29.

Pontosan ugyanolyan, mint a Gliss csak fele annyiért, újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 29.

Pontosan ugyanolyan, mint a Gliss csak fele annyiért, újravevős!

rekafarkas102

2023. augusztus 3.

Eddig a gliss, redken es loreal “csodavizeit” használtam, sokfélét kipróbáltam, számomra mindegyiknek hasonló eredménye van
Sajnos ezek a termékek bekerültek a 3000Ft-os kategóriába (a redkenesről nem is beszélve) ami még mindig megéri, hiszen sokáig elég, de szerettem volna kipróbálni egy olcsóbb fajtát is
Nem kellett csalódnom, ez a baleás is egy az egyben ugyanolyan mint a kétszer annyiba kerülő társai
Én selfcare napokon használom, magában se rossz, de a sérült hajamnak szüksége van utána egy pakolásra vagy balzsamra
Nagyon szép fényt ad a hajamnak:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

Nagyon szép fényt ad a hajamnak:)

HRea

2023. június 10.

Az illata valóban alkoholos, ezért egy csillagot levonnèk, de ezt leszámítva, egy csoda.
Először az a meleg hő érzése megijesztett, de aztán tette a dolgát és a rakoncátlan hajamat rendbe tette.
Én kiszárítom a hajamat, úgy szebben látszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 10.

Én kiszárítom a hajamat, úgy szebben látszik.

wildrose

2023. május 16.

Ugyan kissé alkoholos illata van, de könnyű felvinni, jól felszívódik, és szuper puha lesz a hajam tőle minden elnehezítés nélkül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2023. május 16.

racheldawes

2023. március 29.

Nagyon megszerettem ezt a hajápolót, akármilyen balzsamot is használok mellé, az eredmény mindig pihe-puha, selymes és fényes haj. Egyedül a nem túl szerencsés kialakítása és az illata az, amit negatívumként meg tudok említeni, egyébként szuper termék, és az ára is meglehetősen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 29.

nebe

2022. december 3.

Nekem nagyon csúnya ekcémás tüneteket okozott az inci első helyén lévő Propylen Glycol. Ha valaki erre érzékeny vigyázzon.
Ettől nyilván nem lesz rossz a termék, csak nem való mindenkinek. Azért csak 2 csillagot vonok le, mert a hajam szép volt utána!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 3.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sárgás, viaszszerű anyag, mely docosyltrimethylammonium chloride vagy BTAC-228 néven is ismert. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk vele, ahol elektromos töltődést megakadályozó anyagként, hajkondícionálóként és tartósítószerként funkcionál. 0.1%-nál kisebb mennyiségben használt. Nagyobb koncentrációban erősen irritáló lehet és allergiás bőrreakciót válthat ki.

Hajápolókban és samponokban gyakran használt összetevő, melyet elsősorban az elektromos töltődés megakadályozására használnak (antistatic). Ezenkívül emulgeáló, tisztító és tartósítószerként is használt. Legfeljebb 0,25%-os arányban biztonságosnak tekinthető a lemosandó kozmetikumokban való használata. (forrás)

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.