Balea

Ár:   449 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pviviana, Módosítva: 2021. július 8.

Kategória:   Samponok

• Megerősíti a hajszálakat
  • Szilikonmentes receptúra

Lufipufi1992777

2021. november 6.

Szerintem ez egy jo sampon foleg ennyi penzert!
Puha lesz a hajam,jo az illata,jol tisztit kell ennel tobb?🤷🏻‍♀️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Szerintem ez egy jo sampon foleg ennyi penzert!
Puha lesz a hajam,jo az illata,jol tisztit kell ennel tobb?🤷🏻‍♀️

pviviana

2021. augusztus 29.

Nem tudom, mi van ebben a samponban, amit annyira szeret a hajam, de nekem nagyon bevált. Már első használat után éreztem, hogy más a hajam tapintása, vizesen se csikorgott, mint más sampontól, ellenben tisztának is érződik. Szárítás után pedig selymes, puha és remélem huzamosabb használat után a szöszösödés is elmúlik. Nem zsírosodik gyorsabban tőle, egy hetet simán kibír a hajam. Kicsit több kell belőle, hogy habosodjon, de felhígítva használom, így annyira gyorsan nem is fogy. Megvettem hozzá a balzsamot és a pakolást is, azokat még nem próbáltam, de a sampont biztosan újra fogom venni. 450 ft-ért ez ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol