Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Hajápolók

Tartás nélküli és vékonyszálú hajra.

• Nem tartalmaz szilikont
  • örökletes jellegű hajhullás esetén
  • erősíti a hajat
  • antisztatikus hatású
  • gyengéd, fejbőrt kímélő tenzideket tartalmaz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kivike

Korcsoport: >54
2016. május 2.

A samponnal együtt használtam, ez azért egy fokkal talán jobb, mint a sampon. De nem fogom újravenni, ettől sokkal jobb balzsamok vannak ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 2.

lia007

2016. március 30.

Ehhez a sampon / balzsam pároshoz is volt szerencsém már... igazából szerintem ez is teljesen jól működött nálam. Az illata is jó volt, de mivel alapból vastag szálú a hajam ezért nem az a lelapulós típus. Tulajdonképpen az illata miatt vettem meg, de puha és fényes lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Nesseay

2016. január 25.

Sok jó véleményt olvastam róla, ezért belefektettem azt a kemény párszáz forintot. Az illata nagyon kellemes, kicsit folyós, de könnyen felhelyezhető. Viszont nem érzem, hogy valami hatalmas csodákat művelne a hajammal. Göndör hajam van, de a sok hajfestét kicsit megölte, most próbálom rendbe hozni. Még használom egy ideig, ha esetleg változna valami, akkor updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

wiky93

2016. január 3.

A samponnal együtt használtam hajhullás ellen, csodapárosítás :):) a hajhullás elmaradt és sok új babahajam nőtt tőle :) a balzsam kicsit hígabb állagú, de engem egyáltalán nem zavart , szépen el tudtam oszlatni a hajamon, az illata is jó, a hatásáról nem is beszélve.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

trstimea

2016. január 2.

Alapból szép, dús hajam van úgyhogy én semmi különösebb csodát nem vártam tőle. puhává varázsolja a hajamat, az ára is szuper, viszont az összetevői sajnos nem a legjobbak, de ez az ár-érték arányt nem rontja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

budaikrisztina11

2015. december 6.

Valóban nagyon jó én a samponnal együtt használom és 3-4 hajmosás után már észrevehető a változás dúsabb a hajam. Póthaj után elvékonyodott a hajam ez szépen életre kelti a hajszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.

hopalmuci

2015. december 2.

Szerintem ez egy csodaszer a samponjával eggyüt imádom, ma is ezzel fogok hajat mosni és már várom😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 2.

rooomyn

2015. november 29.

Nagyon szeretem, a samponjával együtt használom. Jól kondicionál. Növesztem a hajam és a koffein serkenti a vérkeringést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Torpece

2015. november 27.

Samponjával együtt használom és csodás az eredmény! Nem kell belőle sok, szépen el lehet oszlatni a hajon. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 27.

neakardtudnihogyki

2015. november 15.

Samponjával együtt használom régóta, több tubussal elfogyott már... Nekem nagyon bevált, nem tudom hogy ettől e vagy ettől is de rengeteget nőtt a hajam( viszont tényleg mindent megteszek hogy nőjjön - hajvitamin, rengeteg vizet iszok, koffeines cuccok, fejmasszírozás:D. Fényes puha és ápolt lesz tőle a hajam. Nem mondom hogy többet tud ilyen viszonylatban mint más balzsam, de lehet,LEHET benne van az a plusz amitől mégis kiemelkedik a többi balzsam közül méghozzá azzal hogy tőle nőtt meg a hajam.
4* mert hiszek még a csodákban van nála mégjobb:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

4* mert hiszek még a csodákban van nála mégjobb:)

Vitaminok: Panthenol, Biotin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.