Balea

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: lau0825, az összetevőket feltöltötte: d-i_n-a, Módosítva: 2016. január 11.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes.

Meloca

2017. szeptember 19.

Az illata nekem semleges, coffein hatás elvileg az lenne, hogy nem hullik tőle annyira a haj, de ezt sajnos nem tapasztaltam, viszont lágy, könnyen fésülhető lett tőle a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 19.

Zaynab

2017. január 2.

Update 2:

Közben újra elkezdtem használni és még mindig ezt a régi tubust.
Megmostam tegnap este vele a hajamat és most érzem az úgynevezett bébihajakat, könnyű a hajam úgy általánosságban. Olyan, mintha szétesett volna több százezer hajszálra, amik mintha tollpelyhek lennének. Ez fura így, de tényleg ezt érzem, mintha a hajam puha tollas lenne.

Update (2016. 08. 22) :

Közben rövidebb lett a hajam és ekkor derült ki az is, hogy ez a sampon beleragadt valamennyire a hajamba a tarkómnál, pedig azt hittem, hogy ki tudtam korábban öblíteni.
Összeállt tőle a hajam és nagyon nehezen kezelhető lett.

Miért NEM szerettem:

- a hajam mintha jobban hullott volna tőle,
- viszketett a fejbőröm,
- korpásodni kezdett a hajam, ami eleinte kicsinek tűnt, végül nagyobb fehér darabok voltak a fejem tetején,
- állandóan vakargattam a fejem,
- a haj hamar bezsírosodása,
- nem túl szép összetevők.

Szerintem az új összetevős verziót kerülni fogom.

2016. 06. 24:

Azért írok ide, mert nekem is még a régi verzió van meg és lehet, hogy az újat már meg sem veszem, de nem tudom.

Bazsarózsával sokban egyetértek.
Nem zsírosítja jobban a hajat, mint más ilyen sampon ebben a kategóriában, de kitolni sem lehet a hajmosást.
Szerintem ez a sampon közepes.

Viszket a fejbőröm, de mikor ezeket a sorokat írom már nyári kánikula van, szóval akár izzadtság is lehet, de valamennyire korpásodik is a haj tőle.

Az Isana sárga balzsamot használom mellette, amit szintén a KM-en olvasott jó kritikák miatt vettem meg, de én nem vagyok vele megelégedve.
Szép a hajam, de csak nagyon rövid ideig.
A sárga színű, kupakra állítható Isana hajbalzsam illata viszont nagyon tartós, tehát ha valaki olyan balzsamot keres, aminek az illata napokig a hajban marad, akkor neki tetszhet az a balzsam, de nem tudom.

Igazából azt sem tudom, hogy a sampon használata miatt van ez, de mintha kevesebb nedves hajam kerülne a lefolyóba, ugyanakkor viszont a száraz hajam gubancos és a copf végén ott egy nagyon feltűnő hajcsomó, amit ki tudok szakítani a többi haj közül. Nem nagyon emlékszem, hogy más samponnál volt-e ilyen.
Gyenge hármas.
Gyakori hajmosás mellett talán nem feltűnő, hogy nem tart sokáig a fényesség és a volumen, de nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 2.

Update 2:

Közben újra elkezdtem használni és még mindig ezt a régi tubust.

Update (2016. 08. 22) :

Összeállt tőle a hajam és nagyon nehezen kezelhető lett.

Miért NEM szerettem:

- a hajam mintha jobban hullott volna tőle,
- viszketett a fejbőröm,
- állandóan vakargattam a fejem,
- a haj hamar bezsírosodása,
- nem túl szép összetevők.

Szerintem az új összetevős verziót kerülni fogom.

2016. 06. 24:

Bazsarózsával sokban egyetértek.
Szerintem ez a sampon közepes.

Szép a hajam, de csak nagyon rövid ideig.

Gyenge hármas.

Lilluska

2016. június 3.

Nem mondom, hogy ennyi pénzért csodát vártam...de ennél azért többet. Megörültem, amikor a sok drága koffeintartalmú termék között kiszúrtam, hogy a Baleának is van ilyen, és nagyon szerettem volna szeretni... de ha este megmostam a hajam, másnap napközben már éreztem, hogy zsíros. Azért elhasználgatom...de nem egy jó termék sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

kivike

2016. május 2.

A balzsammal együtt használtam, nekem nem jött be, eléggé zsírosodott tőle a hajam. Alig vártam, hogy elfogyjon, mert kidobni nem akartam. Az újat sem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 2.

Bazsarózsaa

2016. április 28.

Nekem eddig bevált, nem zsírosítja a hajam, nem is szárítja, nem gubancolja, az illata is kellemes. A szilikonmentes samponok közül, amiket próbáltam, eddig ez a legjobb, mint ha egészségesebben is nézne ki a hajam és nem is törik annyira.
Sajnos update jön: Ezt is, mint minden más sampont eddig megszokta a hajam és egy idő után zsíros hatást keltett, a hajam állaga egyáltalán nem tetszett már így. Emiatt le kell vonnom két csillagot, mert semmivel sem jobb bármilyen más, átlagos samponnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Kishoshi

2016. március 6.

Hajhullás ellen vettem,arra bevált,nem jön ki csomókban a hajam a használatát követően.Olcsó,jó az illata,második samponozás után jól habzik.Viszont nagyon zsírosít,másfél napig bírja a hajam vele.Különösebb dolgot nem tesz a hajammal.Váltósamponnak elhasználom,de nem hiszem,h újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Lilly91

2016. február 18.

1-2 hónapja vettem meg ezt a terméket az itt látott sok pozitív vélemény miatt.
Az első pár használat után puhább tapintásúnak éreztem a hajam, de más változást nem tapasztaltam.
Nagyon akartam szeretni, de sajnos 1-2 hét után durván zsírosodni kezdett tőle a fejbőröm. Amúgy is 2 naponta kell hajat mosnom, de a fokozott zsírosodás miatt el kellett gondolkodnom a napi hajmosáson, ráadásul nagyon elnehezítette a hajam.
Lehet, hogy másnak használ, de nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

1-2 hónapja vettem meg ezt a terméket az itt látott sok pozitív vélemény miatt.
Lehet, hogy másnak használ, de nekem sajnos nem vált be.

missmomsen

2016. február 15.

UP: kissé elhamarkodottan véleményeztem, bár az eddigiektől nem térek el. Úgy vettem észre, hogy a alig hullik valami a hajamból mosás közben, és tömöttebb a tapintása. Igen, betudom ezt a samponnak, mert mást nem használok/szedek mellette...

Fura állaga van, olyan "keménynek" tűnik és nem habzik jól. 2x nem használtam hozzá hajbalzsamot, fénytelen és sprőd lett a hajam. 1 "flakon" balzsamot és ápolót kell rákennem a hajamra, hogy puha/fényes legyen. Csodát nem tesz, igazából nem is várom el tőle... De ha már anno megvettem,elhasználom, legalbb az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Lolychan

2016. február 12.

UPDATE: Maradt az összeállt haj, kicsit el is nehezíti :/

Mosás után nagyon kellemes tapintású a hajam, de rá egy napra már kicsit összeáll. :/ Kellemes illata van, jól habzik. Azért 4* egyenlőre, mert csak pár napja használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

UPDATE: Maradt az összeállt haj, kicsit el is nehezíti :/

0808

2016. január 23.

Fogalmam sincs, hogy nekem a régi vagy az új van e. Igaz még csak pár alkalommal használtam de nekem kevésbé zsírosodott tőle a hajam mint máskor szokott. Már ezért megérte a próbát! Hosszú vékony szálú ezért mindig használok bőven finish termékeket anélkül tartás nélküli lompos a végeredmény, nos itt is kell mert anélkül borzalom. Hogy a hullásra jó lesz az még a jövő titka. Ám sajnos nem vagyok kitartó samponhasználó mindig keresem a tutit de még nem botlottam bele. Meglátjuk levesz e a lábamról, vagy továbblépek ismét..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 23.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Biotin

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.