Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Schmetterling, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2018. július 19.

Kategória:   Hajápolók

A Balea Professional hamvasító krém speciális színpigmentekkel azonnal csökkenti a sárgás hajszínt, és tartós, egyedülállóan szép hamvas hatást eredményez. Keratint és fehér fűzfa-kivonatot tartalmazó ápoló formulával. Nem tartalmaz szilikont. Keratin összetevője beépül a haj szerkezetébe, ezáltal erősíti a hajszál rostjait, javítja a haj minőségét.

Martika98

2019. július 9.

Szerettem volna vörös hajat, így elmentem a fodrászhoz, de a hajtöveket kihagyta, és már akkor lenőttnek nézett ki, mikor kész lett...azóta is ideges leszek, ha rágondolok. Ez még mind semmi, mert ahogy mostam, a fodrász festéke teljesen kifakult, kijött a vörös szín és kb szőke(!) lett az egész hajam (de abból is a rosszabb sárgás), amitől mindig is irtóztam. Azóta már volt a hajam sötétebb vörös, amit otthon festettünk és sokkal jobb lett, illetve barna is, de ahogy koptak ki ezek a festékek mindig előjött alatta a sárgás, így kipróbáltam ezt a csodát, mivel a saját hajszínem hamvas sötétszőke. Már 1 alkalom használat sokat segített, ez pedig ennyi pénzért tökéletesen megérte. Szerintem csodaszer.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 9.

fannnnni

2019. június 1.

Nagyon szépen hamvasít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

Nagyon szépen hamvasít.

Dilachka

2019. április 21.

Nekem nagyon bejött!
Nem kékesíti a nagyon világos hajtincseimet!
Lágy krémszínű lesz a hajam tőle.
Biztos,hogy veszek még ilyen terméket. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 21.

Nekem nagyon bejött!
Nem kékesíti a nagyon világos hajtincseimet!
Lágy krémszínű lesz a hajam tőle.
Biztos,hogy veszek még ilyen terméket. ;-)

mannus93

2019. március 17.

Nos előszőr jártam úgyhogy, hamvasítanom kellett. Mert csibesárga árnyalatok voltak a hajamba, SŐT. Vettem pár hamvasítós cuccot. (A klasszikus Schauma és ennek a termékcsaládnak a a balzsama illetve a hajkúrája. Hát azt hiszem a 4 közűl ő volt az aki segített, ahogy figyeltem. Nyílván biztos vannak ettől 100 X tutibb termékek amik, még többet segítettek volna, de őket nem ismerem, egyenlőre. És mivel megmentett 5 *. Tudni kell, hogy nem lilás, hanem kék pigmentekről van szó. :) Nem szárította ki a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Schmetterling

2019. január 12.

A hamvasító pakolás után - ami semmire sem jó sztem - gondoltam ezt is kipróbálom, nem vesztek vele semmit. És bakker, ez nagyon bejött! Csodálatos árnyalatú lett a hajam tőle, csak sampont használtam előtte és olyan puha lett a hajam, amilyen még soha semmitől. Megtartom a heti rutinomban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

marysidehouse95

2018. november 14.

Nem rossz, de max 1-1,5 árnyalatot világosít a csibesárgán. A Kallos Florillum fényévekkel jobb, és gazdaságosabb.
Finom illata van, és tetszett, hogy krémes az állaga, de sajnos nem sokat ért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Finom illata van, és tetszett, hogy krémes az állaga, de sajnos nem sokat ért.

Gizimester

2018. november 13.

Közepesnek mondanám, nagyon szárít, és kék foltos lett tőle a hajam. A sárgaságot viszont eltünteti, és elég olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

Kiraerika

2018. október 11.

Nemtudom mit rontottam el. Úgy alkalmaztam ahogy ìrta. De azon kìvül hogy kék lett a fejbőröm és sprőd lett a hajam, semmit se csinált. Ugyanolyan "csibesárga " vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

nicolebunny

2018. szeptember 11.

Feladatát teljes mértékben teljesíti, szép, fehéres a végeredmény. Az én hajam ombre szőke, a vége nagyon világos, az átmenet hajlamos kicsit sárgásodni, ezt az "elszíneződést" tökéletesen semlegesíti. Plusz pont (csillag:)), hogy szilikonmentes, és nagyon puha és fényes lett a hajam tőle. Mosás és balzsamozás után vizes hajra tettem fel, kb. 10 percre, nem lett se kék, se szürke a hajam, csak a fehérség maradt utána. Másnap mindenki azt kérdezte, fodrásznál voltam-e, tehát szemmel látható az eredmény. Az én váll alá érő hajamra éppenhogy elég, ezért kettesével szoktam venni. Nem bántam volna, ha kicsit ezüstös lett volna a végeredmény, de ez száraz hajra kenve sem történt meg, ez a többi felhasználó számára pozitívum lehet. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract