Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2017. július 6.

Kategória:   Hajápolók

Véd A napsugárzás, valamint a klóros és sós víz káros hatásaival szemben.Antisztatikus és hidratáló hatású Fényessé és könnyen kifésülhetővé varázsolja a hajat. A napozás előtt fújja száraz vagy nedves hajra. Ne öblítse ki

szeliger

2017. július 5.

A korábbi véleményezőkhöz hasonlóan én sem tudom megállapítani, hogy mennyi védő hatása van. Rontani mindenesetre nem rontott a helyzeten, a lányommal együtt használtuk, nem gubancolta össze egyikünk haját sem. A pumpája nehezen kezelhető, csak száraz kézzel érdemes kézbe venni, mert ha korábban naptejes vagy vizes az ember keze, akkor a flakon elcsúszik a tenyérben, ráadásul az enyémnek a pumpája még időnként ismeretlen okból el is akad. Elhasználjuk, de egyszer elég volt belőle, nem fogom újravenni. Egyébként már kék a kupakja és az összetevők listája is változott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 5.

Vanília

2016. június 29.

Lelkesedem ezért a hajvédő spray-ért. A Balatonon strandolás közben nem is bírtam letenni, állandóan fújtam a nedves hajamra és dolgoztam bele. És láss csodát: abszolút nem száradt ki a szőkére festett hosszú hajam, könnyen ki lehetett fésülni (pedig az idő javarészét ilyenkor víz alatt töltöm és általában csomósodik, szárad is a hajam rendesen...), és ami még fontos, nem is ápolta túl, nem lett túl puha, túl selymes tőle a hajam. Nekem nagyon bevált, azóta is használom, akkor is, ha nem vízparton vagyok, főleg száraz hajra finisként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

dorcsigo

2016. február 25.

Gubancolódott a hajam tőle, de nem vagyok biztos benne, hogy csak ez volt a ludas benne, hanem simán benne lehet a tengeri szél is a sós levegővel. Emiatt nem húzom le.
A fejbőröm nem égett le, ez tök jó, viszont az nincs ráírva, hogy milyen védelmet tartalmaz- tehát követhetetlen- nem tudom, milyen sűrűn kell fújni, az alkoholtartalmát meg egészen egyszerűen nem is értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Cu2tka-baba

2013. október 9.

Nos röviden tömören: Vacak! alkoholos lötty ami cseppet sem védi a hajamat sőt még szárítja és az érzékenyebb színt pl vörös fakítja is ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

Kispitypang

2012. augusztus 5.

Nos eljött az értékelés pillanata. Igen sok esélyt adtam ennek a terméknek, jó másfél hónapig teszteltem, hogy ne elhamarkodott véleményt mondjak, azonban hiába. Azért vettem meg a Baleanak az egész UV védős termékcsaládját, mert egyrészt a csapból is az UV védelem folyik, másrészt meg ha már naptejjel bőszen kenegetem magam, miért pont a hajam maradjon ki? Illetve titkon reménykedtem még abban is, hogy hátha a festett vörös hajam, amit ugye nagyon gyorsan kiszív a nap (kb. 2 hét), hátha így egy kicsit tovább bírja. Hát, az érzéseim elég vegyesek.
Először nézzük a pozitívumokat, vagy valami olyasmiket:
- nem zsírosítja JOBBAN a hajam, mint a többi hajfrissítő/hidratáló/kifésülő...etc, spray. Ez már egy előny, azonban valamennyire zsírosítja, vagyis ha nem használom, kevésbé zsírosodik a hajam.
- UV védelem. Bár azt megjegyezném, hogy fogalmam sincs mennyi benne az UV védelem és milyen formában, mert ugye itt nem beszélhetünk faktor számokról, tehát nagyjából fogalmunk sincs, hogy mennyire véd. (A szaga alapján arra tippelek némi napolajat öntöttek össze egy normál hajápoló spray-vel.) Tény, hogy a festett vörös hajam nem fakul tőle gyorsabban, de nem is segít a szín megtartásában.
- nem gubancolódik tőle JOBBAN a hajam, mint általában, ha ez ugyan előny.
- nem szárít.
Negatívumok: Konkrét negatív dolgot nem nagyon tudok írni. Pusztán azt, hogy ami az előnye az nagyjából a hátránya is.
- Bizonytalan, és gyakorlatilag lemérhetetlen UV védelem.
- Nem zsírosít jobban, mint bármely más hajápoló. Nem ápol jobban, mint bármely más hajápoló. Gyakorlatilag nem sok különbséget érzek közte, és bármilyen más hajápoló közt, leszámítva a naptejre hasonlító szagot.
- A hajszínem egyáltalán nem lett tartósabb. Mondjuk nem is kopott ki gyorsabban, de ezt már nem tudom pozitívumként értékelni.
Értékelés: 3* - jóindulattal. Nem rosszabb mint más termékek. Ami megvan azt el fogom használni, szigorúan csak nyáron, újravenni nem fogom, mert engem nem győztek meg arról, hogy inkább ezt vegyem, mint bármi mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

Először nézzük a pozitívumokat, vagy valami olyasmiket:
- nem gubancolódik tőle JOBBAN a hajam, mint általában, ha ez ugyan előny.
- nem szárít.
- Bizonytalan, és gyakorlatilag lemérhetetlen UV védelem.

blani

2012. július 8.

Igazából nem tudom, hogy mennyire védi a hajam, de meg vagyok vele elégedve. Az illata jó, nem ragad tőle a haj, nem nehezíti el, nem zsírosít, szóval beváltja az ígéretét. Festett barna hajam van, a színnek semmi baja. 400 Ft-ért vettem, ennyit mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 8.

vivuss87

2012. június 30.

hajmosás után használom a vizes hajamra ebben a nagy kánikulában:) nem nehezíti el a hajat, nem zsírosít, nem zavaró az illata. Vízparton is fújom a hajamra, mint ahogy tavaly is. Mint a bőrre a naptejet:) festett szőke hajam van.
Szerintem jó. de ha csupán negyedét teljesíti annak amit ígér akkor is megér 600ft-ot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

bandita

2012. június 9.

A termék funkciója a címke szerint :napvédő hajspray UV védelemmel nap által igénybe vett hajra. Használata: napozás előtt és napozás közben fújja a nedves vagy száraz hajra. Ne öblítse ki. Én a leírás szerint használom pár napja. Azért választottam, mert az összetevőkből láttam, hogy alkoholmentes hajápoló. Mindamellett valóban van benne UV szűrő, nemcsak ígéri tehát a fényvédelmet a melírozott hajamra.
Két fázisú spray, alaposan fel kell rázni használat előtt. A tejszerű felső réteg így eggyé válik az alsóval.
Én kifejezetten hajmosást követően hajápolóként használom, nedves hajra két három fújást, amit fésűvel még eloszlatok. Rövid "bubim" van, formára szárítom, miközben ez a termék nagyon jól viselkedik. Megkönnyíti a dolgomat, rakoncátlan frizurám körkefével csodásan beáll a kívánt formába, anélkül, hogy túlselymesítené.
A kifújt permet nem leheletszerűen finom, száraz hajra fújva szerintem nagyon vizes hatású lenne, de akut napozás során biztos, hogy így is bevetem. Illata jellegtelen, szerethető. Irritációt nem okozott.

Egy gondom van, a termék neve. Nem stimmel a feltöltéskor ide került név. A dobozon ez van: Balea Professional Napvédő Hajspray. Szerintem megérné kijavítani, mivel ami az oldalra feltöltéskor került, nem egyezik meg a valódi névvel és funkcióval. A termék biztos, hogy ugyanaz, az összetevők is azok. Apolka, módosítsd kérlek, ha lehet.
Azt is érdemes tudni, hogy az összetétel nem ugyanaz, mint a régi csomagolású terméknél, ez tényleg új.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 9.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színezék. Barnás sárga.