Balea

Ár:   560 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: redberry.247, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Hajápolók

fuloptundi

2017. január 17.

Puha és fényes lett tőle a hajam és a végeit is jól rendbehozta. Az illata pedig nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 17.

macskusz

2016. június 4.

Szerettem, az illata finom kókuszos, fényessé és puhává varázsolta a hajam, viszont kicsit gyorsabban zsírosodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

Dorika007

2016. április 25.

Ég és Föld a különbség az új és a régi között. Nem is veszem többet az újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Ég és Föld a különbség az új és a régi között. Nem is veszem többet az újat.

beszterka

2016. április 7.

Vissza akarom kapni!!!!:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Vissza akarom kapni!!!!:(

Mesi13

2016. április 5.

Én is az itteni vélemények alapján választottam, jó árban is volt. Szépen puhítja a hajat, könnyű kifésülni is, valamiért mégsem nyúlok érte mindig, lassan fogy. Talán pont az a bajom, hogy könnyebb, az én hajam jobban szereti a nehezebb, tápláló olajat. Nem hiszem, hogy újravenném (főleg mióta újították), még keresem a számomra megfelelőbbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

lia007

2016. március 30.

Ezt még annak idején az itt olvasottak alapján vettem meg a samponnal együtt! Szerintem szuper volt mindkettő. Nem irritálta a fejbőröm és nem lett zsírosabb tőle a hajam. Tette a dolgát ahogy kell, puhábbnak és fényesebbnek tűnt a hajam. Sajnálom, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

kerteszke

2016. március 23.

Nagyon kedvelem a Balea termékeit, ez pedig a kedvenc balzsamom! Jó ár, jó minőség. A kifésülhetőség nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

im

2016. január 23.

Néhány hete használom már, de nem szerettem meg: sokkal gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, mint nélküle, pedig a hajtöveket mindig kihagyom. Annyival pedig nem lesz tőle puhább és/vagy fényesebb a hajam, hogy emiatt megérje gyakrabban mosni a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Moonbride

2016. január 11.

Nem mondjátok, hogy nem gyártják már? Óóóóó...:( Kedvenc Baleás balzsamom, gyönyörűen ápolja a hajhosszt, álom utána a fésülködés,és az illata is csodás. Kár érte. (Meg ilyenkor mindig van egy sanda gyanúm, hogy amit visszahoznak majd helyette, az már nagyon nem ez lesz, sok termékkel jártam már így.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 11.

SzokeJudit

2015. december 24.

Véletlenül láttam meg itt, a jó vélemények és a zöldfoltos összetevőlista hatására elmentem beszerezni. Bejártam néhány DM-et, míg egyikben találtam egy kósza tubussal. Kipróbálás után még vadabbul kerestem, -hiába, egy eladótól tudtam meg, hogy ezt a terméket kivezetik, új csomagolással, más összetevőkkel tér majd vissza néhány hónap múlva.

Évekig használtam Kérastase-t, ha ez a lötyi egy 7+ ezres tubusban lenne vállat vonnék, hogy jó-jó sok, de ha ez a jó, akkor az ennyi pénz, hónapokig kitart, stb. De nincs ilyen látványos hatással bíró balzsamjuk! Ez itt 399 Ft volt és zavarbaejtően kevés kell belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 24.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol