Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: luckyschr, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Samponok

Az értékes argánolajat tartalmazó sampon ápolja és regenerálja a nagyon száraz, töredezett hajat. Kiemelten hatékony ápoló formulája a gyökerektől stimulálja a hajat, és mélyrehatóan hidratálja a hajszálakat.

Fannie

2020. február 14.

Ennek a termékcsaládnak először a fújós hajápoló olaját vettem meg, még egy-két évvel ezelőtt, mert kicsi, kompakt csomagolása volt, és könnyen tudtam vinni magammal bárhova. És mert mesés illata volt. Aztán az elfogyott, és valahogy nem vettem újra egyik terméket sem, egészen néhány héttel ezelőttig. Le volt árazva ugyanez a hajápoló olaj, csak a nagyobb, pumpás kiszerelése, így gondoltam, megveszem, és mivel 400 Ft-ért vesztegetik a sampont is, így azzal is tettem egy próbát. És milyen jól tettem! Az isteni illat mellett ez a sampon szépen ápolja a hajamat, úgy érzem, hogy sokkal puhább, fényesebb a hajam teljes hossza, és szerencsére nem is zsírosított, ami az olajas samponok veszélye szokott lenni. Igaz, pár hónapja már úgy mosok hajat, hogy kétszer samponozok, így lehet, hogy ez is az oka, de eddig nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 14.

giny96

2020. január 17.

Samponok között sok különbséget nem érzek. Megfelelően tisztít, jól habzik és az illata mesés. Egyedül a csomagolásával van problémám, egyszerűen néhány használat után alig lehet kinyerni belőle a terméket. Viszont magát a sampont imádom, ár-érték arányban szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

darbarad

2019. október 19.

A hozzávaló balzsamot kezdtem el használni, próbaképpen, azzal úgy ahogy elégedett voltam, ezért gondoltam, hogyha megveszem a sampon verzióját is, biztos sokkal jobb lesz az összhatás. Hát, tévedni emberi a dolog. Mint írtam, a balzsammal sem vagyok teljesen elégedett, de egy gyenge négyest kapott tőlem itt krémmánián, viszont ez nem igazán hozza a nem túl magasan lévő elvárásokat sem. Mintha iszonyatosan szárítaná a hajamat, amit nem tudok hova tenni, de mostmár hajmosáskor figyelek arra, hogy minél gyorsabban kiöblítsem a hajamból, és minél több balzsamot masszírozzak bele a tincsekbe, így azért nem olyan gáz a végeredmény. Persze, el fogom használni, de újravenni nem tervezem. Fura, mert a márka ide tartozó hajolaja nagyon nagy csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nem vált be. A hajam tördezett, hiába volt fényes és nem szállós. Gyorsabban is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

SzJDalma

2018. november 23.

Ahhoz képest hogy olajos, alig bírtam kifesülni még a balzsamával is a hajam. Gyorsabban zsírosodott, és viszketett is utána a fejbőröm. Nem venném többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Lyanyk

2018. szeptember 4.

Szerettem nagyon. Fényes lett a hajam tőle és rugalmas. Az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Szerettem nagyon. Fényes lett a hajam tőle és rugalmas. Az illata is jó.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nekem bevált. Szép fényes lett tőle a hajam. És nem nehezítette el. A balzsamját minden második vagy harmadik hajmosásnál szoktam használni. Szerintem érdemes kipróbálni.

Kingácska0807

2018. június 5.

Darabokban tört le a hajam, miután ezt használtam. Alig lehet kimosni, borzasztó száraz érzetet hagy maga után. Soha többet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Orsivagyok

2018. május 11.

Kiemelkedően jo a Balea samponok között. Imádom nagyon tápláló. Kellemes az illata, nem hagy zsiros érzetet és könnyen kiöblíthető. Mindig sokkal jobb a hajam másnap ha ezt használom. Fenyes6, erős és rugalmas. Mindig tárazok be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.