Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: luckyschr, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 29.

Kategória:   Samponok

Az értékes argánolajat tartalmazó sampon ápolja és regenerálja a nagyon száraz, töredezett hajat. Kiemelten hatékony ápoló formulája a gyökerektől stimulálja a hajat, és mélyrehatóan hidratálja a hajszálakat.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Nem vált be. A hajam tördezett, hiába volt fényes és nem szállós. Gyorsabban is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

SzJDalma

2018. november 23.

Ahhoz képest hogy olajos, alig bírtam kifesülni még a balzsamával is a hajam. Gyorsabban zsírosodott, és viszketett is utána a fejbőröm. Nem venném többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Lyanyk

2018. szeptember 4.

Szerettem nagyon. Fényes lett a hajam tőle és rugalmas. Az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Szerettem nagyon. Fényes lett a hajam tőle és rugalmas. Az illata is jó.

Nindzsuuu

2018. július 23.

Nekem bevált. Szép fényes lett tőle a hajam. És nem nehezítette el. A balzsamját minden második vagy harmadik hajmosásnál szoktam használni. Szerintem érdemes kipróbálni.

Kingácska0807

2018. június 5.

Darabokban tört le a hajam, miután ezt használtam. Alig lehet kimosni, borzasztó száraz érzetet hagy maga után. Soha többet...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Orsivagyok

2018. május 11.

Kiemelkedően jo a Balea samponok között. Imádom nagyon tápláló. Kellemes az illata, nem hagy zsiros érzetet és könnyen kiöblíthető. Mindig sokkal jobb a hajam másnap ha ezt használom. Fenyes6, erős és rugalmas. Mindig tárazok be belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.