Balea

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. október 9.

Kategória:   Hajápolók

Megújult összetétel!

Hajolaj rendkívül sérült, száraz hajra. Ultrakönnyű, nem zsíros formula.

Sarkanyka01

2021. február 24.

Egy másik hajolajjal kombinálva használom, mivel mostanában eléggé száraz a hajam, de így megtaláltam a tökéletes párosítást. Nagyon szeretem az illatát is és az állagát is. Száraz hajon még nem próbáltam, de a többiek véleménye alapján kedvet kaptam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

NagyBogi16

2021. február 20.

Fantasztikus termék,az egyik legjobb amivel valaha találkoztam,biztosan újra fogom vásárolni. Nagyon puha és egészséges kinézetet kölcsönöz a hajamnak. Száraz illetve vizes hajón is szoktam használni. Az illata nekem nagyon tetszik. Csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

pandito

2021. február 9.

Nagyon megéri, sokáig tart. Az én vékonyszálú, seprű hajamhoz tökéletes. Semmivel nem tud többet, mint a kétszer annyiba kerülő társai, pedig én már mindent próbáltam. Ez a negyedik üveg, amit elhasználtam, de nagyon újravevős téma.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 9.

Mute311

2021. január 7.

Életem első hajolaja. Szép fényes és puha lesz utána a hajam. Lassacskán féléve meg van de még mindig nem jutottam el a feléig, szóval nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Jorsolya84

2021. január 3.

Picit zsírositja a hajam, de ettől függetlenül imádom. Szépek a hajvegeim tőle.
Samponjaval és balzsamjaval együtt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 3.

Picit zsírositja a hajam, de ettől függetlenül imádom. Szépek a hajvegeim tőle.
Samponjaval és balzsamjaval együtt használom.

kamillaanemeth

2020. október 27.

hát nagyon szerettem volna szeretni. de amióta használom, olyan hihetetlenül brutális kibonthatatlan száraz csomók vannak a hajamban, hogy örülök, ha az argánolaj valahogy rendbeteszi. imádom az illatát pedig, nagyon szimpatikus maga a formula, nem tette zsírossá a hajam, száraz hajon használva sem. de így sajnos nem merem tovább használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

klaudia901013

2020. október 22.

Ár/érték arányban abszolút megéri, kevés is elég belőle és nem nehezíti el a hajat. Az illata isteni és hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 22.

sildi

2020. szeptember 1.

Jó illatú, olcsó hajolaj, nem nehezíti el a hajat, szép fényessé teszi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Jó illatú, olcsó hajolaj, nem nehezíti el a hajat, szép fényessé teszi.

toronyaszandi

2020. július 27.

Használom nedves hajra szárítás előtt, és napi szinten is száraz hajra. Szőke vagyok, így a hajam igényli az extra törődést. szerencsére nem lesz ragacsos, zsíros a hajam tőle. Ennyi pénzért maximálisan elégedett vagyok ezzel a termékkel. Ha elfogy, szerintem újra veszem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 27.

obettina

2020. július 15.

Már többször újravettem. Nagyon szép lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Már többször újravettem. Nagyon szép lesz tőle a hajam.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, BHT
Hidratálók: Dimethiconol