Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 21.

Kategória:   Samponok

Megújult receptúra.

Szilikonmentes sampon phytokeratinnal és argánolajjal.

Bettiiyy

2019. április 15.

Másodjára is adtam neki végső elkeseredettségemben egy esélyt, hiszen még mindig keresem az igazi sampont, de még mindig semmi. El lehet használni, de alig vártam már a megváltás pillanatát, mikor elfogy. Talán korpásodott is tőle a hajam(?), de közben zsírosodott is kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

kisluca

2017. november 14.

Ördögtől való kemikália. R.I.P. egészséges fejbőr.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

Ördögtől való kemikália. R.I.P. egészséges fejbőr.

Moncheechee

2017. június 15.

Nekem semmit sem ér. Rengeteget kell használnom belőle, hogy teljesen tisztának érezzem a hajam. Nagyon híg az állaga, nem habzik. Irritációt, zsírosodást nem tapasztaltam. Gyengécske.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 15.

sweetmedusa

2017. április 4.

A balzsamja nagyon tetszett, ezért most hozzávettem a sampont is. Az illatát nagyon szeretem, más egyéb különlegeset nem nyújtott.. jól tisztít, nem zsírosít, mást nem is várok egy sampontól. A puhítás, hidratálás már inkább a balzsam dolga.:) Így én megajánlom neki a 4*-ot. Olcsó és jó sok van benne, ennyi pénzt megér.

Update: újravettem, viszont alig a fele fogyott el de látványosan hamarabb zsírosodik tőle a hajam. Ha elfogy végre, biztosan szüneteltetem a használatát egy darabig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

szilviakiralyno

2017. március 28.

A hajolaj spray után gondoltam kipróbálom a sampont is. Nem rossz, de volt már ennél hatékonyabb samponom is. Kétségtelen, hogy nem szárít, viszont ebből kifolyólag nekem gyorsan zsírosít is. A haj kellemes állagú frissen mosva, illata diszkrét, nem annyira édes mint a tubusból szaglászva. Jó habzik, szép fényt ad, de valahogy nem ő az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 28.

Csilla32

2017. március 22.

Egész jó kis sampon, minden nap használom, jól tisztít.... DE... hamar zsírosodik tőle a hajam, így igényli a napi használatot.
A hozzá tartozó olajjal meg kénytelen vagyok minden nap használni, mert extra zsíros lesz másnapra, az amúgy száraz hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Azurill

2017. március 2.

A régebbivel nem volt különösebb bajom, de ettől sokkal jobban zsírosodik a hajam és viszket a fejem is. Kb. 2 napja mostam hajat és már megint tiszta zsíros a töve, pedig eddig elég volt 2x hajat mosnom most meg 3x is kell. Ha másra nem max felmosáshoz fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Beatrix88

2017. január 21.

Hát ez borzalmas :( le tudnám marni a fejbőrömet annyira viszket. Eleinte nem volt gond, aztán folyamatos használat mellett pár hét után már másnapra annyira viszket és fáj a bőröm, hogy majd megőrülök :( 0 csillagot nem lehet adni, így azt az egyet amit kap az illatának köszönheti, mert az nagyon jó. De kb ennyi. Állagra nincs vele baj, nem folyik, de igazából mindegy is, hiszen még a fele sem fogyott el, mégis meg kell vállnom tőle. Fájdalmat okoz. Nagyon nagy csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

nikcsucii

2016. december 27.

Szörnyű! Alapvetően imádom a baleás termékeket, eddig egyikkel sem volt gondom, de ettől olyan allergiás reakciót váltott ki a fejbőröm, amilyet még nem láttam. Nagyon durván viszketett a fejem tőle, és égett. Egyátalán nem tisztított, és nem is habzik jól. Rettenetes volt. A balzsamjával egyébként nem volt gondom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

luckyschr

2016. december 21.

Hát nem tudom...
Elöször a balzsamot vettem meg, mert még volt a Garnier Fructis Damage Repair vacakból...tényleg vacak, írtam oda is véleményt.
Egyszerűen csodálatos volt az a balzsam. Éppen csak felkentem, de már olyan jó kellemesen puha lett a hajam, állandóan csak fésültem az ujjammal hajmosás közben, Mivel könnyen végig futott az ujjam a tincsek között...valahogy feltűnöbb lett számomra, hogy mennyi hajam maradt a kezemben. Egyszer végig húztam és sok hajszám a kezembe maradt. Lehet eddig is ennyi hullott, de így, hogy ilyen sima lett a hajam, ez sokkal feltűnőbb.
Kevés, vékony, töredezett hajú vagyok (szóval ami rosszat csak el lehet képzelni) és persze hullik is, de egész gyorsan nő és fényes, és a balzsam hatására a homlokomnál és a választékomnál megjelent rengeteg babahaj, aminek nagyon örültem. De a hajam még mindig hullott nagyon.
Elfogyott a Garnier és megvettem a sampont. Ez már nem aratott ekkora sikert, sőt a balzsam is elvesztette ezt a jó hatását, hogy puha lesz a hajam tőle. Egyre jobban úgy érzem, hogy bár arra van kitalálva, hogy csökkentse a hajhullást meg hasonló, de valahogy érdekesen gondolná. Egyszerre kihullik a hajam és nő helyette egy csomó új. Én a hosszú hajszálaimat szeretném megtartani, nem akarok rövid hajat :D
Nagyon vegyesek az érzelmeim...használ is és nem is. Amikor néztem itt Krémmánián még nem volt ennyire lepontozva...Keresek azt hiszem mást. Csak tudnám, hogy mit...

UPDATE: 2016.12.21.
Most már csak a balzsamot használom, ez valahogy kevésbé jött be, de a balzsamját nagyon szeretem, mert nagyon jól fésülhetővé teszi a hajam. Marad a 3 csillag :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Hát nem tudom...

UPDATE: 2016.12.21.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.