Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Victoriaformosa, Módosítva: 2019. január 10.

Kategória:   Hajápolók

Olajos regeneráló hajspray

Pillekönnyű ápoló formulája keratinnal és rózsavirágolajjal ápolja a száraz, töredezett, gubancolódásra hajlamos hajra. A speciális szórófejnek köszönhetően mikrofinom formában jut a hajra. Optimális kifésülhetőséget biztosít, és nem zsírosítja a hajat. Az eredmény: könnyed, érezhetően bársonyos tapintású haj.

Honeyhair

2019. július 25.

A teljes termékcsaládok használatának híve vagyok, így megvettem ezt az olajsprayt is a Balea Schwerelos termékcsalád többi tagja mellé. Bár szeretem az olajos textúrákat hajon is és bőrön is, azért picit aggódtam, hogy nem fogja-e majd elnehezíteni, zsíros kinézetűvé tenni a hajamat. Hát nem! Valami halálos finoman porlaszt, olyan láthatatlan réteget képez, mint egy angyalszárny-suhogás, de oly gyönyörűvé, egészségessé teszi a hajat, hogy az csoda. Még a hajszínemet is teltebbé tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

BaraK

2019. június 23.

Szeretem. Aussie olajos hajápoló mellett is kicsit szoktam tenni a hajamra. 😁 Szeretem ha csillog.
Egyébként semennyire nem nehezíti, nem lesz túl zsíros a haj, egy könnyű olaj spray, ami sajnos tényleg hamar el tud fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Victoriaformosa

2019. január 18.

Tényleg jó kis spray! Kellemes volt számomra az illata, amit napokig éreztem a hajamon. Finom, puhák lettek a hajvégeim, és szép csillogóak a fürtjeim. Nem nehezítette el a frizurám és egyáltalán nem volt "zsírba mártott" fénye! Egyetlen hiba ezzel, hogy nagyon hamar elfogy. 4-5 alkalommal használtam és ki is ürült!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 18.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!