Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Hajápolók

S.O.S. megoldás ősz és szőkített hajra. Platinaszőke hajra is alkalmas.

UV szűrőt, búzavirág kivonatot és speciális színpigmenteket tartalmaz.

A természetes fényességért és ezüstös csillogásért.

Szilikonmentes.

GVDori

2019. szeptember 25.

Ár-érték arányban teljes jó. Teljesen jól eltünteti a vöröskés beütést a szőke hajból, kellemes állagú lesz utána a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Luiselotte

2019. augusztus 30.

Gyerekek azt hittem , hogy ez van a balzsamos flakonban is , még jó, hogy “ utazni jó lesz” felkiáltással ebből is felmarkoltam vagy 5 darabot :D
Nagy slunggal jöttem áradozni róla és csak itt esett le, hogy két külön termékről van szó. Szőke vagyok na .
Szóval eddig csak egyszer használtam, de kilós kiszerelést követelek belőle a gyártótól. A naptól megviselt és itt- ott ( főleg friss szőkítés után a hajtőnél átmenetben) vörösödő hajamat olyan gyönyörűen hamvasította, hogy alig akartam elhinni. Szép babaszőke lett az egész, semmi lila árnyalat , csak puha illatos haj.
Hajhosszabbításom van amit extrán kell ápolni de emellé a pakolás mellé nekem elég volt egy GlissKur kifésülő balzsam és egy Aussie hajolaj a többi kence elhagyható ami nagy öröm.
Előtte pedig a Schauma lila samponját és Lee Stafford hair growt sampont használtam ,hogy teljes legyen a kép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

nori145

2019. május 27.

Szépen le hamvasította a hajam.Amin meglepődtem hogy miután ezt használtam szép fényes lett a hajam.Illatát nagyon szeretem. Csinálhatnának belőle nagyobb változatot is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

VictoryFord

2019. április 15.

Nagyon szuper hamvasító! Sok márkásabb terméket kenterbe ver. Nagyon szép hamvas és puha lett tőle a hajam! Jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

Soleil

2019. március 3.

Na, kipróbáltam. Nekem hamvasított, elsőre! Igaz, az én hajam se volt sárga, inkább kicsit élénk, melegebb színe
volt a szőke tincseknek. ( eleve nem is a legvilágosabb szőkék)
Ami nem tetszik, az a mennyiség. az én hajamra 3 tasak ment rá egyszerre.....ok, nem drága, de miért nem lehet
nagyobb kiszerelés is?
én kevertem bele hajápoló olajat pluszban, így egész jól puhította is a hajam.

Update: Kap még egy csillagot, mert másodjára is használtam, most 10 percnél tovább hagytam a hajamon,
előtte a hozzá tartozó samponnal mostam meg. Rengeteget hamvasított!!!
Azt hiszem, így már elég lesz csak egy tasak pakolás a köv. mosásnál, összekeverve egy másik balzsamommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

volt a szőke tincseknek. ( eleve nem is a legvilágosabb szőkék)
nagyobb kiszerelés is?
én kevertem bele hajápoló olajat pluszban, így egész jól puhította is a hajam.

előtte a hozzá tartozó samponnal mostam meg. Rengeteget hamvasított!!!

LevaCafa

2018. november 25.

Egész jól kordában tudom vele tartani a szőke hosszú hajam, hogy picit se veszítsen hamvasságából két festés között. 5 hetente festetek/meliroztatok és azért a 3 hét környékétől már nem tökéletes hamvas. Nem csibesárga ( attól nagyon messze van) , olyan sose volt, de nem tökéletes. Nagyon besárgult hajhoz szerintem kevés lehet, de csodák nincsenek. Ha csibesárga a hajad, cseréld a fodrászod, mert nem jó technikával, arányokkal és rossz termékkel dolgozik. Hajtöveket kerüljétek vele mert zsírosít, a hajvégeket meg picit száritja ( hamvasítós terméknél szerintem ez benne van).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 25.

Babsszi

2018. november 19.

Jó, hatásos, tökéletesen teszi a dolgát: ápol, hamvasít, fényesít. Ennyi pénzért ajándék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Vendy254

2018. október 25.

Kezdett besárgulni a hajam felkentem 10 percig rajtahagytam a sárgaság eltűnt és plusz jó pont hogy selymes volt utána a hajam :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 25.

gumibogyo11

2018. szeptember 24.

Nagyon jó cucc!
Világosra/hamvasra szőkített hajam nagyon hamar besárgul, festés után kb 2 hét. A Lee staffordos beach blondes hamvasító samponnal próbáltam most ki, azt rajtahagytam a fejemen kb 5-10 percig, utána ezt is 10 percet kb. Az eredmény magáért beszél, olyan mintha hamvassal festettem volna a hajam. Ráadásul a lee stafford eléggé szárít, rengeteg balzsamot felszív ha rajtahagyom a sampont néhány percre. Ettől a cucctól viszont nagyon puha lett, ápolt és iszonyat csillogó lett a hajam, a színe pedig igazi csoda.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nagyon jó cucc!

Juju93

2018. szeptember 8.

Nem sok remény fűztem hozzá, úgy voltam vele, hogy ha könnyebb fésülni a vékony szálú hajam, akkor már megérte!

De a nem elég, hogy sokkal puhább tőle a hajam, de tökéletesen hamvasít! Picit mintha világosítptt is volna az alapbetően balayage tincseimen!

Megérdemli az 5csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Megérdemli az 5csillagot!

Vitaminok: Panthenol