Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. október 3.

Kategória:   Samponok

Limitált kiadás

Sampon a téli hónapokra. Gyengéden tisztítja meg a hajat és védi a külső hatásokkal szemben, a hidegtől és a meleg, száraz levegőtől. Gazdag hidratálás a hideg napokra. Szilikonmentes. Phytokeratinnal és pitaya kivonattal.

Szilviams0118

2020. november 19.

erősen károsodott hajra vettem, eddig tetszik, teljesen átlagos sampon

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 19.

erősen károsodott hajra vettem, eddig tetszik, teljesen átlagos sampon

Talus

2020. február 11.

Megvettem,mivel nem találtam már a Gliss Kur téli samponját.Illata a tubusból iszonyat tetszett,de miután megmostam nem igazán,elviselhető kategória.Kicsit jobban zsírosodik tőle a hajam.Egynek elmegy,elhasználom,szerencsére csak egyet vettem próbaképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

arnitshanna

2019. november 12.

Semmi extra nincsen benne.Gyorsabban zsírosodott tőle a hajam és nagyon elnehezítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

mscintia

2019. október 7.

Szerintem ez a termék teljesen rendben van, ár-érték arányban megfelelő. Az illata számomra kellemes, az állagán nagyon érezni a szilikonmentességet, valahogy nekem ezek a samponok alapjaikban véve sokkal "szárazabbak", kicsit gélesek, és nehezen eldolgozhatóak, nehezen habzók. Ennek ellenére elégedett vagyok, ősszel-télen biztosan sokszor fogok érte nyúlni, már csak az illata miatt is, előhozza nekem a fázós, bekuckózós időket. :) Nyilván nem csodaszer, "egynek jó", a hajamnak nincs ellenére, úgyhogy bátran fogok nyúlni érte az elkövetkezendő hetekben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Mano1234

2019. január 13.

Nem rossz, egynek elment. Megfelelően tisztít és hidratál is valamennyire. A szilikonmentesség ellenére is nagyon elnehezítette a hajam és sokkal gyorsabban zsírosodott. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Szonjo

2019. január 9.

Megfelelően tisztít és hidratál, mosás közben kellemes illata van, ami aztán hamar elillan. Nem tudom, valóban más védelmet nyújt-e, mint a többi "nem téli" sampon, de nekem beválik, nem zsírosodik túl hamar a hajam a sapkaviselés ellenére sem. Újravettem, betáraztam belőle a téli hónapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 9.

Malachite

2019. január 2.

Már új a designja, helyes hópelyhes a random néniarc helyett. Kellemes termék. Általában nem tapasztaltam különösebb eltérést a Balea samponok között az ilaltukat leszámítva, de ez mintha visszafogná némileg a zsírosodást. Az illata kellemes, nem emlékezetes, a termék nem szárít, nem lesz csikorgósan tiszta a hajam, könnyű kifésülni, nem érzem érdesnek mint egyes samponok után, szépen tisztít. Valóban segít megakadályozni hogy sztatikus legyen a hajam, pedig nekem szokott szállni rendesen ilyen hideg időben!

A balzsamjával együtt használom, így együttesen elég kellemes tapintású és puha a hajam annak ellenére, hogy nemrég szőkítésen és festésen esett át. Teljesen rendben van ez a sampon, nem tesz csodákat, de jobb minőségűnek érzem mint a többi Balea sampont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

kencecica

2018. december 4.

Szerencsére tavaly betankoltam belőle, így az idei télre is van vagy 3 belőle, nekem nagyon tetszik, jó az illata, kellően hidratál, nem nehezíti el a hajam. És talán tovább bírja tartani a kivasalt álapotot ebben a nyálkás időben! Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Mona29

2018. december 4.

Nagyon szerettem! Jól tisztította a hajamat, nem zsírosított, de nem is szárított. Az illata kellemes, de hajon már nem érződött. Igaz, hogy különösebb téli védelmet nem vettem észre, de azért sajnálom, hogy tavaly téli limitált kiadás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

riaraven

2018. január 18.

Pár hete vettem meg, mert nem volt olyan, amilyet használni szoktam. Semmi extrát nem vettem észre eddig. Jól habzik, megfelelően tisztít és hidratál, és az illata is egészen kellemes. Ár-érték arányban kitűnő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.