Balea

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. május 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

johannah

2020. február 6.

Számomra túl nehéz, zsíros és ezek mellett ragacsos utóérzetet is hagy. Arcon már nem is, csak nyakon/dekoltázson használom, ott nem okoz problémát. Így el fogom használni de biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 6.

Dalmation

2019. december 10.

27 éves vagyok, nincs ráncom, és viszonylag problémamentes a bőröm.
Csak lekaptam a polcról, mert kellett egy hidratáló krém az arcomra olcsón.
Milyen jól tettem! Az illata nem tolakodó, gyorsan elillan. Könnyen beszívódik, és smink alapnak is jó. Egyáltalán nem szárad ki a nap végére az arcom a téli hidegtől.
Szerintem ár-érték arányban abszolút jó. Biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

27 éves vagyok, nincs ráncom, és viszonylag problémamentes a bőröm.
Csak lekaptam a polcról, mert kellett egy hidratáló krém az arcomra olcsón.
Szerintem ár-érték arányban abszolút jó. Biztos, hogy újraveszem.

Kyrasmileee

2019. május 27.

Nem jött be. Sajnos kukacosodik az arcomon ha mást is használok előtte. Ez más hidratálókkal nem fordul elő, többször próbáltam mással meg máshogy de valahogy mindig ő volt a hibás. Az illata se jött be meg úgy az egész. Nekem is kis pattanások jelentek meg homlokomon tőle. Nem ajánlanám senkinek :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Ingrido

2019. február 4.

Folyékony zsír. Nem szívja be a bőröm, fullad tőle. Citrusos illat, enyhén még csíp is. Rengeteg apró, pici pattanás borítja el tőle a bőröm már egyszeri használat után is. (Régen is volt ilyen kréme a Baleának, csak akkor másnak hívták. Az illatát mikor megéreztem, minden emlékem visszaidéződött, és igen, a hatása is katasztrófa, úgy, mint évekkel ezelőtt.) Miért nincs teszter?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 4.

szekelymonika

2019. január 28.

Elso hidratalo kremem volt, nem szerettem vna tul drasztikusat valasztani elsore. Sztem abszolut bevalt. Elso par napban vettem eszre azt, mintha tobb patim lenne, de ez 1 het alatt elmult, sztem csak hozza kellett szoknia a borombek, h van vele foglalkozva, azota semmi ilyet nem tapasztaltam. Egy vekony, konnyed, kellemes illatu, konnyen beszivodo kis krem ez, sztem nem tul problemas borre nagyon jol hasznalhato. Most ugyan telre egy masszivabb hidratalot valasztottam, de nalam abszolut “ujravevos”, az ara meg persze maximalisan kedvezo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

platinakuka

2018. december 27.

Nekem úgy tűnik, bevált eddig. 😊
Estére mattító krémet használok, nappalra ezt. A téli időszakban kell egy kis plusz, szóval kiegészítettem a kis arzenált.
Sminkalapként használom, és titkon remélem, hogy a ránctalanító hatása egy idő után látszani fog.
Az illata nekem nem annyira tetszik, citrusos talán? Nem tudom meghatározni, talán valami ilyesmi.
Nem rontott a bőrképemen, a szárazabb részeket szépen ápolja.
Tök jó áron van, elég kiadós is, amit nem szeretek (de azt egyik tégelyes kiszerelésben sem), hogy bele kell nyúlni 😜

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Nekem úgy tűnik, bevált eddig. 😊
Nem rontott a bőrképemen, a szárazabb részeket szépen ápolja.

picitina

2018. augusztus 3.

Nem vagyok egy nagy kenőcsös lányka, de már 27 éves létemre úgy gondoltam, itt az ideje tennem valamit a szép arcbőrért és a ráncok elkerülése végett.
Viszonyítási alapom annyi van, hogy megvettem a Niveának egy éjszakai arckrémét, ami nekem nem jött be, olyan a szaga mint a kézkrémének, és picit zsírosabbnak éreztem tőle az arcom. Szóval szerettem volna egy finomabb illatú és koromnak megfelelő arckrémet, így találtam meg ezt a terméket.
Az az igazság, hogy az ára miatt nem vártam tőle sokat, de pozitívan csalódtam!:)
Pozitívumok:
1, nagyon finom az illata
2, lehet sminkalapként használni, a púdert kimondottan jól tartósítja az arcon
3, könnyed és jó állaga van
4, olcsó
Hátrányok:
1, nekem nem szívódik fel olyan könnyen, ezért melegszik alatta a bőröm (pl. sosem voltam izzadós, viszont mióta használom, reggel van olyan, hogy melegnek érzem az arcom és izzad picit a homlokom)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Pozitívumok:
1, nagyon finom az illata
2, lehet sminkalapként használni, a púdert kimondottan jól tartósítja az arcon
3, könnyed és jó állaga van
4, olcsó
Hátrányok:

cserfi

2018. április 29.

Amennyi ember, annyi vélemény, és megannyi arcbőr....
Számomra nem jött be a termék. Első használat alatt szépen beszívódott, de utána.... jelenleg harcolok az államon lévő pattanásokkal amiket ő generált rá. Szerettem volna ha bevállna... de nem :( 5 nap után annyi pattanásom lett, hogy még a párom is megijedt reggel :D :( ha kell valakinek tőlem megveheti jelképes összegért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Amennyi ember, annyi vélemény, és megannyi arcbőr....

Macska27

2018. április 11.

A sok pozitív vélemény és főleg az összetevői miatt vásároltam meg. Sokáig böngésztem az oldalon, mire megtaláltam ezt a terméket. Olyan arckrémet kerestem, amiben nincsenek pórus eltömítő anyagok.
Könnyű állagú krém, jól hidratál, gyorsan beszívódik és smink alapnak is kiváló. Reggel és este is ezt használom.
Ár-érték arányban is szuper.
Nekem bevált. Újra vettem. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Ár-érték arányban is szuper.
Nekem bevált. Újra vettem. :-)

fuge7

2017. december 15.

Nagy lelkesedéssel vettem meg az itteni vélemények alapján. Először tele lett az arcom pattanással... aztán az orrom mellet kiszáradt egy részen, és hámlani kezdett. Anyukámnak odaadtam, azt mondta hogy semmi extra részéről, nehezen szívódik be, és zsíros érzetet hagy maga után. :( Szóval nagyon nagy csalódás volt sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Terminalia Ferdinandiana Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Színezék. Lilás piros.